Jig Magger odsłania kolejne karty z płyty i spełnia swoje marzenie

Opublikowano: 19/01/2024
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

W sieci pojawił się drugi singiel z nadchodzącego albumu Jig’a Magger’a. Przy okazji, producent zapowiedział, że trzeci utwór z „Vibes, Beats & Melody” ukaże się za 2 tygodnie. Zobrazowany zostanie klipem, nakręconym w Stanach, a wraz z nim ruszy preorder fizycznej wersji albumu.

Pod koniec zeszłego roku Jig Magger udostępnił numer „Around The Time”, z gościnnym udziałem Glavanovibes, Skórysyna i Vocal Group MGCK. Utwór był pierwszą zapowiedzią większej całości, czyli albumu instrumentalnego „Vibes, Beats & Melody”, na którym pojawi się całkiem spora liczba gości ze świata rapu i nie tylko.

Na początku tygodnia w serwisach streaming’owych pojawił się drugi, tytułowy singiel z „Vibes, Beats & Melody”. Gościnnie pojawiają się w nim Francesco Defelice (vibrafon/marimba), JFD (trąbka) oraz DJ Krótki, odpowiedzialny za cut’y. Jak twierdzi sam autor, najnowszy numer to „kombinacja jazzu i hip-hopu, którą mocno inspiruje sie na nowym albumie”.

Przy okazji, Jig Magger zasygnalizował już orientacyjną datę premiery trzeciego singla. Spodziewać się go możemy za 2 tygodnie. Wraz z jego publikacją, ruszy także preorder fizyka „Vibes, Beats & Melody”, a wrocławski producent spełni swoje muzyczne marzenie. Jakie? Materiał ukaże się fizyczne w formie płyty winylowej. Warto mieć na uwadze, że nakład będzie limitowany i dostępny jedynie w ilości 100 sztuk.

Premierę albumu „Vibes, Beats & Melody” Jig Magger zaplanował na 14 lutego 2024. Preorder jego cyfrowej wersji zakupić można na stronie bandcamp.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: