Benny The Butcher i Snoop Dogg w singlu „Back Again”

Opublikowano: 26/01/2024
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

Benny The Butcher świętuje dzisiaj premierę albumu „Everybody Can’t Go”. Z tej okazji w sieci pojawił się kolejny teledysk promujące materiał wydany nakładem Def Jam Recordings. Tym razem obrazujący numer „Back Again”, za którego brzmienie odpowiada Hit-Boy, a w którym gościnnie pojawia się Snoop Dogg.

Benny The Butcher w poprzedzającym premierę „Everybody Can’t Go” singlu „BRON” zapowiada przeprowadzkę na Zachodnie Wybrzeże. Teraz już oficjalnie po drugiej stronie Stanów Zjednoczonych reprezentanta Griselda wita ikona West Coastu, czyli nikt inny jak Snoop Dogg. Nie sam, gdyż do inaugurującej przybycie Benny’ego partii pokera zasiedli także inni rapowi gangsterzy z tamtejszego regionu. Obecny jest zatem, m.in., The Game, Jay Worthy czy też Big Hit wraz z synem Hit-Boy’em. Ostatni z wymienionych odpowiedzialny jest brzmienie siedmiu z dwunastu bitów, jakie znalazły się albumie The Butchera. Pod pozostałymi podpisał się natomiast The Alchemist.

Z singlem „Back Again”, debiutem Benny’ego w barwach Def Jam i Snoop Doggiem wiąże się z kolei ciekawostka. Autor kultowego „Doggystyle” uznał bowiem, że The Butcher jest lekceważony w swoim staraniu się o kontrakt na odpowiednim poziomie w legendarnej wytwórni. Pełniąc tamże, w 2021 roku, posadę konsultanta kreatywnego, udał się bezpośrednio do dyrektora generalnego Def Jam Recordings, aby 'załatwić’ Benny’emu The Butcherowi porządną umowę na wydanie albumu. Efektem jest „Everybody Can’t Go”, który sprawdzić możecie poniżej.

Benny The Butcher - Everybody Can't Go - album cover art

Benny The Butcher – Everybody Can’t Go

 1. Germany’s Graduation
 2. BRON
 3. Big Dog ft. Lil Wayne
 4. Everybody Can’t Go ft. Kyle Banks
 5. TMVTL
 6. Back Again ft. Snoop Dogg
 7. One Foot In ft. Stove God Cooks
 8. Buffalo Kitchen Club ft. Armani Caesar
 9. Pillow Talk & Slander ft. Jadakiss & Babyface Ray
 10. How to Rap
 11. The Griselda Express ft. Westside Gunn, Conway The Machine & Rick Hyde
 12. Big Tymers ft. Peezy

(Fot. główna – kadr z video „Back Again”)

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: