Berson, Miły ATZ i @atutowy zrobili razem niezły „Klops”

Opublikowano: 07/12/2021
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Czekają drillu fani, a doczekają się już wkrótce! W przyszłym tygodniu bowiem solowy album nareszcie wyda Berson. Na 10 dni przed premierą „Żelbeton Solo” w sieci ląduje natomiast „Klops”, przy zrobieniu którego udział wzięli również @atutowy oraz Miły ATZ.

Berson, dla entuzjastów stylu powstałego w dzielnicy South Side w Chicago, nie wymaga szerszego przedstawienia. Wszakże raper związany z kolektywem SP ZOO od jakiegoś już czasu konsekwentnie buduje swoją pozycję na scenie, a kontrakt z Def Jam Recordings Poland niech stanowi najlepszą rekomendacje dla poziomu, który prezentuje. Nakładem tej właśnie wytwórni już 17-go grudnia ukaże się solowy debiut Bersona.

Za warstwę muzyczną „Żelbeton Solo” kompleksowo odpowiada @atutowy. Zaprezentowany natomiast w dniu dzisiejszym „Klops”, w którym gościnnie pojawia się również Miły ATZ jest kolejnym już singlem ten album zwiastującym. Berson do preorderowego wydania swojego solowego debiutu dorzuca także „Żelbet EP”. Wydawnictwo, wraz ze wszystkimi szczegółami, znajdziecie w sklepie Def Jam.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: