Gnieźnieński artysta zaprezentował 1 część większego, zaplanowanego na ten rok projektu, zatytułowanego „ATZCORE”. „OVERDRIVE EP” to pierwsza składowa albumu, który sukcesywnie powstawał będzie w najbliższym czasie.
Miły ATZ przygotowuje na ten rok wyjątkowy projekt. Gnieźnieński raper i producent zamierza w tym roku wydać album „ATEZETCORE”, który będzie złożony z pomniejszych, wychodzących w najbliższym czasie epek. Zaprezentowane w ubiegły piątek „OVERDRIVE EP” to mocno elektroniczna inauguracja „ATEZETCORE”, inspirowana drum’n’bassem, half-stepem, trapem czy wręcz rave’owymi brzmieniami. Za produkcję muzyki na materiale odpowiadają Holoe, Ih8uparo, TVB, Henio oraz Misza, czyli Miły pod swoją producencką ksywką. Twórca zaznacza, że pierwsza część projektu jest najbardziej nastawiona na elektronikę, a następne odsłony „ATEZETCORE” mają być lżejsze i bardziej klubowe w brzmieniu.
Miły ATZ – ATEZETCORE
- OSTATNI DZWONEK
- SMOŁA
- HELLAS GYRADIKO
- ATZ SOUND
- COMBOSY
- JEDNA NUTKA
- MUSZĘ IŚĆ
(Fot. główna – źródło: https://www.facebook.com/milyatzgpc)















