Billy Danze i Method Man zapraszają do „Gotham”

Opublikowano: 31/10/2020
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Billy Danze, chociaż lata największej aktywności ma już dawno za sobą, to nadal jest postacią na nowojorskiej scenie wartą uwagi. Wszak gość odpowiada za takie bangery jak np. pierwsze z brzegu „How About Some Hardcore?”, „Ante Up” czy „World Famous”, które nagrał wraz z Lil Fame’em jako duet M.O.P.

Teraz współtwórca Mash Out Posse ponownie przypomina o sobie nowym projektem. W dniu wczorajszym zaprezentowany został kolejny singiel zapowiadający płytę pt. „We Busy”. W kawałku „Gotham” gościnnie pojawia się coraz mniej niestety aktywny, a niezwykle przecież tak popularny w latach największych triumfów Wu-Tang Clanu, Method Man. Obecnie jednak Iron Lung więcej czasu spędza na treningach w siłowni lub planie filmowym, niż na tworzeniu nowych numerów w studiu nagraniowym. Miło zatem, że autor kultowego „Ticala” znalazł chwilę by dograć się do kawałka Billy’ego. Zwłaszcza, że efekt w postaci singla „Gotham” jest, co najmniej, zadowalający.

Za beat do singla „Gotham” odpowiada TooBusy. Beatmaker wyprodukuje całą warstwę brzmieniową albumu Billy’ego Denzini, wspomnianego wydawnictwa „We Busy”. Wiemy już, że przywołanego we wstępie Lil Fame’a na tym krążku usłyszymy również. A w zasadzie już możemy sprawdzić jak duet M.O.P. daje radę ponad 25 lat po wydaniu debiutanckiego krążka „To the Death”.

Pozostałymi gośćmi reprezentanta Brownsville są natomiast Havoc, Cormega i Daz Dillinger, a swoją obecność na płycie Billy’ego Danze’a zaznaczył również wspierający działania M.O.P. praktycznie od czasu debiutu DJ Premier. Z legendarnym producentem Gang Starr nagrany został numer „Take a Step”, który mogliście już słyszeć w formie singlowej. Premiera krążka „We Busy” zaplanowana została na 15-go listopada.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: