Snoop Dogg zapowiedział nowy album

Opublikowano: 31/10/2020
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Uncle Snoop z pewnością na żadną rapową emeryturę z pewnością się nie wybiera. Jeden z najbardziej rozpoznawalnych westocoast’owych raperów właśnie zapowiedział nowy album, które z z resztą Snoop Dogg średnio wydaje co dwa lata, a od 2015 robi to co roku.

I nie inaczej będzie w 2020 roku. Przed kilkoma godzinami bowiem Calvin Cordozar Broadus Jr. zapowiedział nowy album anonsując tym samym premierę swojego siedemnastego już w pełni solowego wydawnictwa w trwającej prawie 30 lat karierze. Materiał zatytułowany został „Take It From A. G.” i na ten moment jest to wszystko co wiemy. Krążek ukazać ma się w grudniu, a Snoop Dogg swoje plany ujawnił za pośrednictwem Instagrama, na który wrzucone zostało video ukazujące okładkę płyty, i w który słyszymy także fragment premierowego kawałka.

Dyskografię Snoop Dogga na ten moment zamyka ubiegłoroczny album „I Wanna Thank Me”. Ostatnio natomiast D-O-double-G gościnnie pojawił się u Bootsy’ego Collinsa w funkowej petardzie „Jam On”. Szczegóły zbliżającego się „Take It From A. G.” zapewne poznamy już wkrótce.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: