Bisz zaprezentował pierwszy singiel z „Nowego Albumu”

Opublikowano: 10/01/2021
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Bisz wraca z nowym solowym albumem! Po zeszłorocznej wydawniczej przerwie jeden z bardziej utalentowanych raperów i tekściarzy w tym roku wypuści kolejny w pełni solowy materiał, którego promocja właśnie ruszyła na dobre!

O albumie zatytułowanym po prostu „Nowy Album” zdążyliśmy dowiedzieć się już, że będzie to „starannie przemyślany koncept-album na współcześnie brzmiących, hip-hopowych produkcjach”. Przy promocji tego wydawnictwa Bisz postawił na bezpośrednią komunikację z fanami poprzez uruchomienie dedykowanemu „Nowemu Albumowi” wydarzeniu na Facebooku. „To nietypowe wydarzenie stopniowo przeprowadzi Cię przez cały zaplanowany wstęp do nadchodzącego projektu (m.in. premiery teledysków, start preorderu, ujawnienie okładki oraz wiele niepublikowanych nigdzie indziej ciekawostek dotyczących płyty). Biorąc w nim udział masz pewność, że nic Cię nie ominie i już przed premierą zanurzysz się w klimacie nowego wydawnictwa. Jestem przekonany, że będzie to dla Ciebie interesujące doświadczenie” – zapowiada Bydgoszczanin.

Pierwszy singiel zapowiadającym nowy krążek Bisza zaprezentowany został w dniu dzisiejszym. Teledysk łączy w sobie połowy numerów „Kręgi” i „Joker”. Tajemnicą natomiast okryty pozostał autor muzyki do obu utworów. Bisz ujawnił jedynie, że jest to „producent, z którym nagrałem jedne ze swoich najlepszych rzeczy, a z którym dawno już nie współpracowałem”.

Przy okazji, w utworze „Joker” padają wersy, które mogą zaniepokoić fanów Bisza. Najpierw słyszymy z ust bydgoskiego rapera słowa, „to moja ostatnia szansa”, a po chwili dodaje, że „czas na ostatni stage diving”. Oczywiście wersy te nie są jednoznaczne, zwłaszcza biorąc pod uwagę metaforyczność rapu Bisza, natomiast interpretowanie ich jako zapowiedzi końca kariery, również wydaje się mieć sens. Jak będzie ostatecznie, pokaże czas.

Nadchodzący, „Nowy Album” autorstwa Bisza ukaże się na przełomie lutego i marca 2021. Preorder od dnia dzisiejszego dostępny jest na stronie www.pchamytensyf.pl.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: