Bisz i Kosa opowiadają jak wyglądały „Północe” przed „Bladym Królem”

Opublikowano: 24/03/2024
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

Tajemniczy prequel „Bladego Króla” doczekał się trzeciego singla. Bisz i Kosa prezentują singiel „Północe”, w refrenie którego bydgoskiego rapera wsparła wokalnie Monika Fortuniak. Dokładna data premiery płyty wciąż nie została doprecyzowana.

Nadchodzący album Bisza i Kosy to jednocześnie materiał niezwykle zagadkowy, po którym paradoksalnie wiemy, czego się spodziewać. Czego nie wiemy? Nie znamy tytułu płyty oraz jej okładki. Nie wiemy ile będzie liczyła numerów i kto, o ile ktokolwiek, pojawi się na niej gościnnie. Jak dotąd, nie poznaliśmy również daty premiery krążka. Co wiemy? Wiemy, że album będzie prequelem „Bladego Króla”, opisującym historie sprzed wydanego 3 lata temu materiału. Wiemy, że część numerów z nadchodzącej płyty usłyszeć będzie można przedpremierowo podczas trwającej już trasy koncertowej „Dekada Wilka”. Poznaliśmy też dwa pierwsze single, czyli „Lata” i „Kosmos”. Wszyscy chyba też zgodzimy się, że wiemy, że ta płyta będzie świetna.

Dziś, do znanych nam już singli, dochodzi trzeci. „Północe” to, jak czytamy w social media Bisza, jeden z jego ulubionych numerów z nadchodzącej płyty. W opowieści o północnych dylematach i rozważaniach, które ujście znajdują w tworzeniu muzyki, Bisza wspiera wokalistka Monika Fortuniak. Klip do numer „Północe” stworzył Sebastian Juszczyk z Juzz Media.

Premiera nadchodzącego albumu Bisza i Kosy zaplanowana jest na wiosnę. Preorder płyty zamawiać można na stronie www.pchamytensyf.pl.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: