Black Moon wyjdzie ponownie, mamy kolejny zwiastun

Opublikowano: 23/09/2019
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Black Moon wraca! O tym, że Brothers who Lyricall Act and Combine Kickin Music Out ONations ponownie zamierzają wkroczyć na rapową scenę dowiedzieliśmy się jeszcze przed wakacjami. Otrzymaliśmy wtedy pierwszy singiel zapowiadający album „Rise Of Da Moon”. Teraz, wraz z drugim numerem i klipem zaprezentowana została tracklista czwartego wspólnego krążka Buckshota, 5 ft’a i DJ’a Evil Dee.

Na najnowszy album Black Moon składać będzie się 15 premierowych numerów, a wśród gości uświadczymy pozostałych reprezentantów Boot Camp Click – General Steele’a i Teka, czyli duet Smif-N-Wessun i Rocknessa Monsta, a także wspierającego trio praktycznie od samego początku – Method Mana. Najbardziej jednak cieszy fakt, że wszystkie beaty na „Rise Of Da Moon” dostarczyli Da Beatminerz. Następca wydawnictwa „Total Eclipse” z 2003 roku na sklepowe półki i do słuchaczy trafić ma 18-go października.

A co do samego numeru „Black Moon Rise”, który wraz z klipem ukazał się przed trzema dniami? To ten nowojorski styl i klimat, za którym zdążyliśmy się już stęsknić. Sprawdźcie koniecznie! Wspomnianą tracklistę, wraz z okładką „Rise Of Da Moon”. Sam album natomiast, wraz z pełnym ekwipunkiem fana Black Moon, znajdziecie na stronie Duck Down Music Inc. A jako ciekawostkę dodamy, że na tej samej stronie, jeśli jesteście zainteresowani, za 350 dolarów wykupić możecie sobie „smoke session” w towarzystwie Buckshota5 ft’a.

Black-Moon-Rise-Of-Da-Moon-album-cover-art

Black Moon – Rise Of Da Moon

1. “Creep Wit Me”
2. “Da Don Flow”
3. “A Haaa”
4. “Pop Off”
5. “Ease Back” featuring Method Man & General Steele
6. “Impossible” featuring Smif-N-Wessun
7. “Black Moon Rise”
8. “Children Of The Night” featuring Rockness Monsta
9. “Glory”
10. “General Feva”
11. “Look At Them”
12. “At Night”
13. “Pay Back”
14. “Roll Wit Me” featuring Tek
15. “Time Flys”

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: