Black Thought i 9th Wonder wydadzą wspólny krążek?

Opublikowano: 31/01/2018
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

Znany z działalności w legendarnym The Roots, pretendent do bycia GOAT w rapowej branży Black Thought spotyka się w studiu z jednym z bardziej uzdolnionych i rozchwytywanych obecnie producentów jakim jest 9th Wonder, by wspólnie stworzyć premierowy materiał? Taki news zelektryzuje z pewnością każdego fana hiphopu!

Panowie o tym, że pracują w duecie wygadali się przy okazji specjalnego pokazu jednego z klasyków („jointów”) Spike’a Lee – filmu „School Daze (Szkolne oszołomienie), który odbył się z okazji zbliżającej się 30. rocznicy jego premiery. Pokaz ten odbył się w ramach cyklu „Black Thought Cinema Presents”, którego ideą jest wspólny seans a następnie konwersacja na jego temat z zaproszonymi gośćmi.
I tak 26 stycznia w Gramercy Theater w NY wspólnie z Black Thoughtem film obejrzeli, a następnie o nim porozmawiali, m.in. Jean Grae,  Felonious Munk oraz 9th Wonder właśnie. I podczas tego, moderowanego przez Jerry’ego Barrowa z serwisu NodFactor, filmowego spotkania Black Thought oraz w mniejszym stopniu 9th Wonder ogłosili światu, że pracują nad wspólnym projektem. 

Fajnie? Bardzo! Na tą chwilę nie znamy jeszcze żadnym konkretów dotyczących wspólnego materiału Tariqa i 9thmatica. Wiemy jedynie, że projekt nazywać będzie się „Streaming Thought” lub „Streets of Thought” i być może zostanie on podzielony na kilka części. Jednego natomiast pewni być możemy: wspólny projekt Black Thoughta i 9th Wondera jest w drodze! 
A jako jego przedsmak przedstawiamy Wam numer „Making a Murderer” jaki panowie popełnili wspólnie wraz ze Stylesem P już 2016 roku przy okazji premiery netflixowskiego serialu o tym samym tytule.

 

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: