Black Thought opublikował wyjątkowy singiel z nowego EP

Opublikowano: 31/08/2020
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Dzień dobry! Lepiej dnia i nowego tygodnia zacząć nie można, niż singlem „Good Morning”, który jeszcze przed weekendem zaprezentował Black Thouhgt. A dlaczego wybitnym?

Jeśli bowiem na jednym tracku spotykają się wyżej wymieniony frontman The Roots oraz Pusha T, Killer Mike i Swizz Beatz, to z takich połączeń wychodzą właśnie utwory wybitne. I „Good Morning”, za produkcję którego odpowiada Sean C, z pewnością do takich właśnie należy. W tym miejscu warto zauważyć, że ten mocno uznany w branży beatmaker, jeden z twórców turntablistycznego crew The X-Ecutioners, jest stworzył całą warstwę brzmieniową najnowszego krążka Black Thoughta, o czym z resztą szerzej rozpisaliśmy się w tym miejscu.

Data premiery Streams of Thought, Vol. 3: Cain & Abel ostatecznie, po przełożeniu jej z lipca, wyznaczona została na dzień 18-go września. Poza wyżej wymienionymi, Tariq Trotter na swoją nową płytę zaprosił także m.in. ScHoolboy’a Q, The Last Artful, Dodgr’a oraz zespół Portugal. The Man. Pełną tracklistę trzeciej odsłony solowych wydawnictw Black Thoughta z legendarnego crew The Roots znajdziecie poniżej.

Black Thought – Streams of Thought Vol. 3: Cane and Able

1. I’m Not Crazy (First Contact)
2. State Prisoner
3. Good Morning Ft. Swizz Beatz, Pusha T and Killer Mike
4. Magnificent
5. Experience (Interlude)
6. Quiet Trip Ft. Portugal The Man And The Last Artful, Dodgr
7. Nature Of The Beast Ft. Portugal The Man And The Last Artful, Dodgr
8. We Should Be Good Ft. CS Armstrong
9. Steak Um Ft. ScHoolboy Q
10. Thought Vs. Everybody
11. Ghetto Boyz & Girls Ft. CS Armstrong
12. Fuel Ft. Portugal The Man And The Last Artful, Dodgr
13. I’m Not Crazy (Outro)

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: