Black Thought, Phonte i Rhymefest łączą swoje tworząc tym samym hiphopową super grupę!

Opublikowano: 07/09/2018
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

Gorące info dotarło do nas zza wielkiej wody Black Thought z The Roots, Phonte z Little Brother i Foreign Exchange, oraz Rhymefest postanowili stworzyć wspólnie super grupę i pracują nad materiałem, który jeśli ujrzy światło dzienne zapewne odbije się szerokim echem w całym hiphopowym światku.

Dodatkowym smaczkiem towarzyszącym temu wydarzeniu jest fakt, iż producentem wykonawczym ma zostać pochodzący z Texasu producent Symbolic One, znany także jako S1, będący osobą z mocno ugruntowaną pozycją w branży zarówno wśród fanów podziemia, dzięki genialnemu kolektywowi Strange Fruit Projects tworzonemu razem MyOne i Mythem, jak także w mainstreamie i współpracy z takimi artystami jak Talib Kweli czy Eminem. Informacje odnośnie projektu potwierdził za pomocą mediów społecznościowych sam Phonte.

W przeszłości wszyscy panowie przecierali się na artystycznej ścieżce, Phonte pojawił się zarówno w gościnnie u Rhymefesta, chociażby w kawałku „Say Wassup”, jak także na albumie The Roots „How I Got Over” w numerze „The Day”.

Liczymy że zapowiedzi nie spełzną wyłącznie na samych słowach i w najbliższym czasie będziemy mogli przedstawić więcej szczegółów dotyczących tego projektu.

 

 

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: