Oto „Jasny Obraz Ciemnych Czasów” od duetu Biak x Qzyn

Opublikowano: 05/07/2024
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Jeden z bardziej wyczekiwanych przez nas albumów ostatnich miesięcy zaliczył właśnie premierę w wersji cyfrowej. „Jasny Obraz Ciemnych Czasów” autorstwa duetu Biak x Qzyn, a urozmaicony obecnością Dizkreta, Włodiego, Hadesa i Ero, jest już dostępny w serwisach streamingowych i warto się z tym materiałem zapoznać.

Na „Jasny Obraz Ciemnych Czasów” czekaliśmy, od kiedy z duetem Biak x Qzyn w poprzednim roku spędziliśmy „Trzy Minuty”. Singiel ten sprawił, że „JOCC” stał się jednym z bardziej wyczekiwanych przez nas albumów ostatnich miesięcy. Natomiast kolejne, już w tym roku wypuszczane single, jak „JOCC”, „Znikąd”, „Tort” i „Nogi ze stołu” tylko nas w tym przekonaniu umacniały. Ostatecznie, o tym, że na duet Biak x Qzyn czekać było warto, przekonaliśmy się przed kilkoma godzinami. Zaraz po tym, jak „Jasny Obraz Ciemnych Czasów” wylądował w serwisach streamingowych. A następnie, w naszych głośnikach. Z kolei autorzy płyty, zgodnie z naszymi przypuszczeniami, mocno postarali się, aby „Jasny Obraz Ciemnych Czasów” został z nami na dłużej.

Qzyn na album „JOCC” przygotował doskonałe, samplowane bity, którym pozwala płynąć, ale i zaskakiwać. My natomiast słyszymy w nich inspirację brzmieniem Alchemista czy Harry’ego Freuda, ale i Daringera. Z kolei Biak umiejętnie odnajduje się na tych produkcjach, tworząc przy tym ujmującą i poruszającą, naszpikowaną różnymi emocjami, warstwę tekstową. Tego, że goście w osobach Dizkreta, Włodiego, Hadesa i Ero jedynie windują i tak wysoki już poziom albumu, specjalnie nadmieniać nie trzeba. Sprawdzajcie „Jasny Obraz Ciemnych Czasów” i próbujcie załapać się na ostatnie, dostępne w sklepie Istota Records, fizyczne egzemplarze płyty duetu Biak x Qzyn. Warto!

BIAK x QZYN - Jasny Obraz Ciemnych Czasów - album - okładka

Biak x Qzyn – Jasny Obraz Ciemnych Czasów

 1. Co Jest Q?
 2. Znikąd
 3. RMLJHF feat. Dizkret
 4. Lovesong
 5. Ironia Losu
 6. Skipy feat. Had Hades
 7. Postój
 8. Nogi Ze Stołu feat. Włodi, DJ Ure
 9. Tort
 10. JOCC
 11. Istota
 12. Trzy Minuty
 13. AH feat. Ero

(Fot. główna – źródło: facebook.com/profile.php?id=61556261178003)

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: