Ten szalony „Sztrym” zwiastuje album duetu Łysonżi & Kuba Knap

Opublikowano: 12/06/2024
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Łysonżi & Kuba Knap puścili właśnie kolejny singiel zwiastujący wspólny album „Pobierz Napisy”. Tym razem gościnnie pojawiają się Este i DJ Gondek, za ocierającą się o trap energiczną produkcję odpowiada QLA, a o równie pokręcony teledysk zadbała ekipa Dobrekino Studio.

Łysonżi & Kuba Knap z każdym kolejnym singlem zwiastującym „Pobierz Napisy” rozkręcają się bardziej. Ukazując jednocześnie brzmieniową różnorodność wspólnie nagranego albumu. Łysy i Knapior zaczęli od klasycznie brzmiącego utworu „Ptaki lecą kluczem” . W kolejnym singlu zapowiadającym płytę „Pobierz Napisy”, czyli „Underground Kingz”, uderzyli nowoczesnym boombapem, by w kolejnym, zatytułowanym „A teraz patrz”, przenieść słuchaczy na Zachodnie Wybrzeże. Teraz z kolei wjechał „Sztrym”. Nowocześnie brzmiący, bliski trapu numer, za którego brzmienie odpowiada QLA. Gościnnie w chórkach udzielił się z kolei Este, a całość brawurowymi scratchami doszlifował DJ Gondek. Taki „Sztrym” nam pasuje!

Ciekawi zarazem jesteśmy, co jeszcze wspólnie przygotowali Łysonżi & Kuba Knap. Przekonamy się 17 lipca, kiedy płyta „Pobierz Napisy” zaliczy premierę. Do tego czasu fizyczne wydanie albumu zgarnąć możecie na www.alohasklep.pl. Warto się jednak spieszyć, gdyż nakład jest limitowany do zaledwie 400 sztuk. Więcej o tym materiale, jak listę gości i producentów, tracklistę oraz okładkę albumu „Pobierz Napisy” znajdziecie w tym miejscu.

(Fot. główna – kadr z video „Sztrym”)

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: