Blender Cypher vol.1

Opublikowano: 19/01/2021
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

Wszystkim nam brakuje koncertów i wciąż czekamy na ich powrót. Nie tylko słuchacze jednak odczuwają ich brak. Raperzy również tęsknią za stanięciem na scenie z mikrofonem w ręce. Dzięki nowej inicjatywie Grekka, KMC oraz klubu Schron, nadarzyła się ku temu okazja i to nie tylko dla nawijaczy.

Czym jest cypher? Jest to jam hip-hopowy, odnoszący się zarówno do raperów, jak i tancerzy. W ramach cypher’u, zgromadzeni mają możliwość zaprezentowania swoich umiejętności i pokazania swojego mistrzowskiego kunsztu w reprezentowanej przez siebie dziedzinie. Podczas cypher’u rapowego, który z racji opisywanej akcji interesuje nas bardziej, MC’s przekazują sobie mikrofon, nawijając swoje wersy i prezentując swoje skillsy na majku. Cypher’owa nawijka może mieć formę freestyle’u lub napisanych wcześniej zwrotek.

W Blender Cypher vol.1 na scenie poznańskiego klubu Schron, zaprezentowało się 6 raperów: Grekk, Bruki, Radar, Przemek Bros, Szu oraz Hed. Chłopaki położyli swoje 16-stki na bicie autorstwa Masterminds, a za deckami swoje umiejętności zaprezentował NikoDAMN. O oprawę świetlną cypher’u oraz nagranie dźwięku zadbał Noraz, a montażem i postprodukcją wideo zajęło się High.Qlt.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: