Bisz ujawnia kolejne szczegóły „Nowego Albumu”

Opublikowano: 18/01/2021
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Zgodnie z zapowiedziami, w kolejną niedzielę Bisz ujawnił szczegóły swojego „Nowego Albumu”. Po zaprezentowaniu pierwszego singla, kolej przyszła na ujawnienie tajemniczego producenta odpowiedzialnego za brzmienie materiału. A co z tym związane, wiemy już w jakich klimatach utrzymana będzie nadchodząca solówka Bisza.

A producentem tym jest nikt inny jak KOSA, z którym Bisz współpracował na samym początku swojej artystycznej drogi. Kolejno w 2007 i w 2009 roku panowie wypuścili wspólnie zrealizowane epki „Zimy” oraz „Idąc na żywioł”. Po ponad dziesięciu latach przyszedł czas na kontynuacje kooperacji Bisza i KOSY, czego efektem będzie longplay zatytułowany „Nowy Album”.

https://www.facebook.com/BiszBOK/posts/3562818513771446

Ponadto, Bisz i KOSA ujawniają również w jakich klimatach utrzymany będzie kolejny wspólny materiał: „Choćby ze względu na współczesne brzmienie, będzie się ona różniła od naszych wcześniejszych projektów, ale nie da się ukryć, że znowu udało nam się z Kosą stworzyć unikalny klimat…”. Premiera wydawnictwa “Nowy Album” zaplanowana została na przełom lutego i marca 2021. Preorder znajdziecie na stronie www.pchamytensyf.pl.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: