BonSoul zapowiada „Refluks” singlem „Drive”

Opublikowano: 06/09/2023
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Bonson i Soulpete podzielili się ze słuchaczami drugim singlem zwiastującym zbliżający się „Refluks”. Po otwierającym promocję nowego albumu zespołu BonSoul utworze „Wariacie”, teraz jest to, tym razem zaprezentowany wraz z teledyskiem, numer „Drive”.

BonSoul wraca z nowym albumem. Zatytułowanym „Refluks”, o którego zaplanowanej na wrzesień premierze dowiedzieliśmy się jeszcze w lipcu. Przed miesiącem natomiast Bonson i Soulpete, uraczyli nas pierwszym utworem pochodzącym z szóstej, nagranej w duecie, płyty. Wspomnianym na wstępie numerze „Wariacie”. Dzisiaj natomiast otrzymujemy drugi numer z mającego ukazać się już wkrótce albumu. Jest to pięknie brzmiący, przepełniony tym refleksyjnym, bonsoulowym klimatem utwór „Drive”. Gorzki w warstwie tekstowej, z wersami, którymi Bonson ponownie chwyta nas za serce. I wzruszający podkładem zbudowanym przez Soulpete’a na samplach z „I Forgot To Be Your Lover” Williama Bella oraz wszystkim doskonale znanego „Worst Comes To Worst” Dilated Peoples. I jak tłumaczy nam sam Pan Prezes:

„Jeden to oryginał, czyli mój ulubiony sampel soulowy.
Drugi to DP, czyli mój ulubiony numer rap jaki wyszedł w USA.
Mam cholerny sentyment i szacunek do tych utworów, więc nigdy wcześniej jakoś nie miałem odwagi ruszyć. Ale uznałem, że może jednak warto”.

– Soulpete

Było warto z pewnością! Utwory takie „Drive”, z klipem w reżyserii Wojtka Łebskiego i Dominika Zacharskiego to BonSoul jakiego potrzebowaliśmy. Wydawnictwo „Refluks” zamawiać możecie na stronie soraw.pl, a już wkrótce spodziewajcie się u nas przedpremierowej recenzji nowego albumu duetu Bonson & Soulpete.

(Fot. główna – kadr z video „Drive”)

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: