Nowy BonSoul wita się z Tobą, „Wariacie”

Opublikowano: 04/08/2023
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

Po 4 latach od wydania poprzedniego albumu, BonSoul wraca z nowym materiałem. Zapowiedziany na wrzesień „Refluks” właśnie doczekał się pierwszego singla w sieci. Przy okazji, ogłoszona została trasa koncertowa, którą odbędą Bonson i Soulpete.

Damian i Piotr długo kazali nam czekać na nowy BonSoul. Poprzedni album „Restart” wyszedł bowiem aż 4 lata temu. W końcu jednak oczekiwań nastał kres, a „Refluks”, bo taki tytuł nosi nowa płyta, pojawi się we wrześniu. A żeby nie być gołosłownymi, duet wypuścił dziś pierwszy singiel z albumu.

„Wariacie” to to do czego przyzwyczaił nas BonSoul i to, czego od nich oczekiwaliśmy. Truskulowy do granic, samplowany bit Soulpete’a i pięknie poskładany, przepełniony bólem istnienia rap Bonsona. W pełni rozumiemy, że słuchaczy nowoczesnych brzmień może to przyprawiać o tytułowy „Refluks”. Fani BonSoulu jednak mdłości przy odsłuchu nie czują i z pewnością czekają na resztę płyty w dokładnie takim samym klimacie.

Jednocześnie z premierą numeru „Wariacie”, ogłoszono trasę koncertową duetu. Jej inauguracja odbędzie się 30 września w poznańskim klubie 2 Progi. Koncertowanie Damian i Piotr zakończą z kolei 24 listopada w Sopocie. W międzyczasie odwiedzą jeszcze Kraków, Wrocław, Warszawę, Toruń, Łódź i Lublin.

Premierę albumu zespołu BonSoul pt. „Refluks” zaplanowano na wrzesień tego roku. Preorder zamówić można na stronie SoRaw.

(Fot. główna jest stara, bo zespół BonSoul nie ma świeżych, autor: Paweł Zanio / mat. prasowe Asfalt Records)

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: