„Born 2 Rap” – ostatni album The Game’a

Opublikowano: 04/11/2019
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Już w tym miesiącu nowy album wyda The Game. Krążek zatytułowany „Born 2 Rap” będzie dziewiątym w dyskografii longplayem rapera z Compton. I jak zaznacza Jayceon Taylor, ma być to jego ostatni studyjny album.

„It is the last album. You know what man, 10 albums is good. No other rapper outside of Drake has more number one albums than me. We tied at nine. But, my album comes out, hopefully, he don’t throw no shit out before me!”  – tak jeszcze w czerwcu swoją decyzję wytłumaczył Game w wywiadzie przeprowadzonym na antenie działającej w L.A. stacji Power 106.
Premiera „Born 2 Rap” zaplanowana została na 29-go listopada. Będzie to pierwszy materiał jaki wypuszczony zostanie nakładem założonej przez Taylora wytwórni The Prolific. Ostatni studyjny album autora „The Documentary” na ten moment promowy jest dwoma singlami: wypuszczonym w wakacje i zobrazowany „madmaxowym” teledyskiem „West Side” oraz wypuszczonym przed kilkoma dniami numerem „Stainless”. Gościnnie udzielił się w nim Anderson .Paak, klip natomiast zaprezentowany ma zostać wkrótce.

Co do pozostałych gości zaproszonych na krążek „Born 2 Rap”Game’owi na jego ostatnim studyjnym albumie towarzyszyć będą Ed Sheeran, Dom Kennedy, 21 Savage oraz Chris Brown. Skład trochę mało westcoastowy, a tym bardziej czujący klimat Compton, ale cóż, takie czasy. Warstwa brzmieniową natomiast zajęli się
Buddah Bless, DONTMINDIFIDUKE, Hit-Boy, JussBonaFide, LongLivePrince, NinetyFour, Swizz Beatz, TITUS i Wallis Lane. Miejmy nadzieję, że ostatni album The Game’a będzie choć trochę poziomem zbliżony do numerów jakich uświadczyliśmy na pierwszych trzech legalach kalifornijskiego MC. Premiera „Born 2 Rap” już w Black Friday, czyli 29-go listopada.

The Game – Born 2 Rap

1. Intro (Born 2 Rap) ft. Ed Sheeran
2. No Smoke
3. $500 Candles ft. Dom Kennedy
4. The Light
5. Carmen Electra
6. Dead Homies
7. Gold Daytonas ft. Dom Kennedy
8. West Side
9. 40 Ounce Love
10. Gucci Flip Flops
11. Born To Rap
12. Bandana Talk
13. Welcome Home
14. Help Me (Interlude)
15. We Love You Nip
16. By the Code ft. 21 Savage
17. Stay Down
18. Hug The Block
19. Stainless ft. Anderson .Paak
20. Gangstas Make the Girls Go
21. Blood Thicker Than Water
22. One Life
23. Roadside
24. Ten Times Over

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: