Brother Ali i album-niespodzianka na beatach Evidence’a

Opublikowano: 02/11/2019
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

Kolejna z premier dnia wczorajszego to już niespodzianka i zaskoczenie całkowite. Bez żadnej zapowiedzi i wcześniejszych singli, Brother Ali uraczył nas nowym albumem, który w całości wyprodukował Evidence!

Krążek zatytułowany „Secrets & Escapes” jest siódmym albumem Brothera Aliego i stanowi rezultat jego trzech podróży do Kalifornii. Konkretnie do Venice, by w należącym do reprezentanta Dilated Peoples garażowym studiu stworzyć nowy album – na przekór obecnym trendom i olewając internetowy poklask. I w czasie, gdy Ali przed mikrofonem nagrywał swoje zwrotki, Ev na old-schoolowych samplerach tworzył pod te rymy beaty, które następnie przepuszczał przez kompresor, tak aby ponowna aranżacja nie była możliwa. W oficjalnym opisie wydawnictwa znaleźć możemy dokładny opis tych sesji nagraniowych : „Ev smoked a lot of weed, Ali prayed a lot, and their influences on each other can be heard in the recordings”. Nas Braciszek premierą „Secrets & Escapes” zaskoczył tak bardzo, że jeszcze nie zdążyliśmy albumu dokładnie przesłuchać. Wiemy za to, że na płycie uświadczymy gościnne zwrotki od Taliba Kweli, Pharoahe Moncha i C.S. Armstronga, co do odsłuchu zachęca nas jeszcze bardziej!

Brother Ali i Evidence planują również wyruszyć we wspólną trasę koncertową, która promować będzie wydawnictwa jakie w ostatnim czasie oboje wypuścili. Jak mówi sam Ali: „Evidence is one of my favorite people to tour with. He brings a vibe to a live show that I’ve never felt with anyone else”. Tour na ten moment obejmuje jedynie Stany Zjednoczone, ale my i tak mamy cichą nadzieję, że panowie wspólnie odwiedzą również Stary Kontynent.

Brother-Ali-Secrets-&-Escapes-album-cover-art

Brother Ali – Secrets & Escapes

1. Abu Enzo
2. Situated f. Pharoahe Monch
3. Greatest That Never Lived
4. Father Figures
5. Apple Tree Me f. C.S. Armstrong
6. Red feat. Evidence
7. Secrets & Escapes
8. De La Kufi f. Talib Kweli
9. Red Light Zone
10. The Idhin
11. They Shot Ricky

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: