Busta Rhymes z nowym numerem! gościnnie Missy Elliot i Kelly Rowland

Opublikowano: 01/02/2018
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

Hitowe duo Bus-A-Bus & Missy E powraca z nowym numerem! Przez lata Busta Rhymes i Missy Elliot dostarczali nam wspólnie stworzone kawałki, z czego znaczna większość stawała się imprezowymi sztosami! Teraz, po dobrych kilku latach od ich ostatniego wspólnego Busta i Missy ponownie spotkali się za mikrofonem, a towarzyszy im Kelly Rowland!

No skład jak za starych dobrych czasów można powiedzieć. Efekt wspólnej pracy całej trójki zatytułowany został „Get It”, a za jego produkcję odpowiada rezydujący w Atlancie Bangladesh, którego kojarzyć możecie z dostarczenia beatów m.in. dla The Game’a, Meek Milla, Ludacrisa i wielu wielu innych.

Numer „Get It” swoją premierą miał w dniu dzisiejszym, i na tą chwilę niestety nie jest on jeszcze dostępny w naszym pięknym kraju (edit: już jest). Jeszcze, gdyż „Get It” systematycznie udostępnianie ma być w kolejnych państwach. Zapewne więc, gdy jutro klikniecie poniższy odsłuch, numer powinien pięknie rozbrzmieć w Waszych głośnikach i słuchawkach.

A póki co sprawdzić możecie przyświecającą mu grafikę (powyżej) oraz przypomnieć sobie jeden z ostatnich bangerów w jakim wspólnie spotkali się Busta Rhymes i Ms. Misdemeanor (poniżej).

No i trzymajcie kciuki, że „Get It” zapowiada długo wyczekiwany, nowy album Busty! Słuchy, że pracuje on nad nowym materiałem krążą wszak w branży już od bardzo długiego czasu. Ostatni długogrający materiał „Year of the Dragon” Busta Rhymes wydał 2012 roku, w ostatnich miesiącach natomiast jest to już drugi singiel przez niego opublikowany. Coś musi być więc na rzeczy!
A jeżeli ominęła Was listopadowa premiera singla „Girlfriend” nagranego wraz  Vybz Kartel, Tory Lanez to przypominamy Wam ją również!

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: