Chwiejsky i Vu wskazują, które to „Pomylone drogi”

Opublikowano: 16/06/2024
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

Kolejny mocny projekt z Częstochowy ujrzał dziś światło dzienne. Swojej premiery doczekały się „Pomylone drogi” Chwiejsky’ego i Vu. Album trafił na platformy streamingowe niemalże w całości, z wyjątkiem outro, które usłyszeć można będzie jedynie na płycie.

Częstochowska fabryka dobrego rapu kontynuuje produkcję i prezentuje kolejny mocny album. Tym razem mowa o płycie „Pomylone drogi”, którą wspólnie nagrali Chwiejsky i Vu z WaxEaters. Materiał promował przedpremierowo numer „Instrumental”, w którym za deckami zameldował się legendarny DJ Haem. Poza nim, na „Pomylonych drogach” znaleźli się też RABSN, Sensi, Petr Dzialkovic, 2cyanoacrylate, Hinas oraz DJ Beezee.

Choć „Pomylone drogi” liczą łącznie 11 pozycji, do serwisów streamingowych trafiło ich jednak 10. Jak się okazuje, sampel z outro okazał się tak znany, że numer nie został przez nie zaakceptowany. Jedyną możliwością, żeby go zatem usłyszeć, jest zakupienie fizycznej wersji płyty. Warto wspomnieć, że „Pomylone drogi” Chwiejsky’ego i Vu to pierwszy album wydany w ramach nowopowstałego wydawnictwa Pizza&Beats. Zamów swój egzemplarz na stronie internetowej sklepu.

chwiejsky-vu-pomylone-drogi-okładka

Chwiejsky & Vu – Pomylone drogi

1. Intro
2. Pomylone drogi ft. DJ Beezee
3. Chwiejsky na rymach znów
4. Żółte liście
5. Trzech wieszczy ft. RABSN, Sensi
6. Instrumental ft. DJ Haem
7. MPC w centrum ft. DJ Beezee
8. Pozory ft. Petr Dzialkovic
9. Wieczorynka ft. 2cyanoacrylate
10. Robimy swoje ft. Hinas
11. Outro

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: