„club2020 Mixtape” wylądował na streamingach

Opublikowano: 03/04/2023
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

Trzy tygodnie po oficjalnej premierze club2020 do serwisów streamingowych trafił bonusowy mixtape uzupełniający preorderowe wydanie albumu. Od minionego piątku w cyfrze odsłuchamy więc nie tylko 18 premierowych utworów, składających się na główną clubową płytę, ale również 8 mixtape’owych bonus tracków.

club2020 to wyjątkowy album, zrzeszający największe gwiazdy polskiego hip-hopu. We flagowym projekcie 2020 label udział wzięli m.in. Taco Hemingway, PRO8L3M, OKI, Otsochodzi, Young Igi, CatchUp, Young Leosia, Gruby Mielzky, Dwa Sławy, Łajzol, schafter, DZIARMA, Avi, Margaret, HAŁASTRA, Kukon, Miły ATZ, Szczyl oraz Pers. Owocem wspólnej sesji nagraniowej w Trójmieście stała się różnorodna i wielowymiarowa płyta, ukazująca pełen przekrój stylistyczny współczesnego rapu. Od przebojowych singli i klubowych bangerów. Poprzez klasycznie hiphopowe cyphery, aż po wielowątkowe, refleksyjne i nie dające się zamknąć w ramach jednej konwencji utwory. A to wszystko w duchu zaskakujących artystycznych wymian i kooperacji, gdzie na każdym kroku spotykają się twórcy reprezentujący odmienne nurty oraz style muzyczne.

Uzupełnieniem głównego wydawnictwa jest „club2020 Mixtape”, który w wersji fizycznej dostępny był jedynie jako składnik preorderowych dropów głównego albumu. Dziś ten clubowy side-project trafia oficjalnie na cyfrę w postaci ośmiu numerów, które sprawdzić możecie poniżej. Album club2020 w wersji standard można wciąż zamawiać za pośrednictwem strony www.club2020.co.

club2020_mixtape_cover

club2020 Mixtape

  1. Astek (Dwa Sławy), Taco Hemingway, Gruby Mielzky, Szczyl – “Dwa zero, dwa zero” (prod. @atutowy, The Returners)
  2. Young Igi, Young Leosia, CatchUp, Łajzol – “Nakaz” (prod. Odys)
  3. Dwa Sławy, CatchUp – “Plus 1” (prod. Odys)
  4. Miły ATZ, HAŁASTRA, Dwa Sławy, Taco Hemingway, schafter, Gruby Mielzky, Pers, Szczyl – “Tr∆jkąt” (prod. The Returners)
  5. Dwa Sławy, Margaret, Pers – “Daj k***** miodu” (prod. Odys)
  6. Dwa Sławy, Gruby Mielzky, Łajzol – “Zróbmy taki numer” (prod. Skrywa)
  7. CatchUp, Astek (Dwa Sławy), Pers, Miły ATZ – “Atut fantastic” (prod. @atutowy)
  8. Taco Hemingway, Otsochodzi, schafter – “O.N.A” (prod. luokhan)

(Fot. główna, tekst – źródło: materiały prasowe 2020 label)

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: