Co się stało? PDG się spotkało!

Opublikowano: 19/03/2021
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Aż chciałoby się zacytować Gurala, z kultowego „Trenuj Karkiem” – „Wiesz co się stało? PDG przyjebało comeback”. Patrząc na zdjęcie, które wczoraj pojawiło się w mediach społecznościowych kilku poznańskich MC, te właśnie wersy z miejsca przychodzą do głowy.

W jednym miejscu i w tym samym czasie zebrali się bowiem donGURALesko, Kaczor, Shellerini, Szpaaq, Rafi, Ramona23 i Qlop, czyli stanowcza większość rapującej części PDG Kartel! Co było jednak powodem zebrania się poznańskiej ekipy na jednym z podwórek w stolicy Wielkopolski? Zapowiedziany wczoraj najnowszy album donGURALEesko? Nadchodzący projekt Shellerini x Szpaaq? Nowa solówka Rafiego? Czy też może realizowany obecnie producencki album Chrisa Carsona i DJ’a Soiny?

Odpowiedź natomiast najprawdopodobniej przyszła wraz z wczorajszą, instagramową relacją donGURALesko. Wywnioskować można z niej, że PDG Kartel oficjalnie zebrał się na planie teledysku! Teledysku promującego EP, które wspólnie nagrywają współtwórcy, dla wielu kultowego, Projektu Własny Styl, czyli Szelma Shellerini i Szpaaq!

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: