„Coming Outside” w wykonaniu Onyx

Opublikowano: 17/02/2021
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Sticky Fingaz i Fredro Starr zapowiedzieli właśnie nowy album Onyx. Duet zrobił to poprzez singiel „Coming Outside”, który wraz z klipem właśnie pojawił się w sieci.

Onyx, jeszcze jako czteroosobowy zespół, hałasu po raz pierwszy narobił we wczesnych latach 90-tych. Dostrzeżona przez Jam Master Jay’a grupa z Queens w 1993 roku wydała debiutancki album „Bacdafacup”, którym na stałe zapisała się w historii nowojorskiego hiphopu. Popularność krążka napędziły mocarne single jak „Throw Ya Gunz”, „Shifftee”, a przede wszystkim, ultra klasyczny „Slam” – prawdopodobnie najbardziej znany numer Fredro, Sticky’ego i spółki. Debiut Onyx do tej pory uznawany jest za najlepszy album zespołu. W kolejnych latach, do roku 2019 włącznie, na sklepowe półki trafiło jeszcze dziewięć długogrających płyt z charakterystycznym logo na okładce. Żadna nie zaliczyła jednak już tak spektakularnego sukcesu jak debiutancki materiał.

Najnowszy album Onyx natomiast ukazać ma się już w kwietniu. Fredro Starr i Sticky Fingaz wrzucili w dniu dzisiejszym do sieci singiel „Coming Outside” stanowiący zapowiedź jedenastego wspólnie nagranego albumu. Trop i Magic swój najnowszy materiał zatytułowali po prostu „Onyx 4 Life”, a wraz z udostępnieniem klipu do „Coming Outside” poznaliśmy także szczegóły tego nadchodzącego wydawnictwa.

„Onyx 4 Life” stanowić będzie następcę „SnowMads” sprzed dwóch lat. Sticky Fingaz i Fredro Starr na nowy album Onyx przygotowali 13. numerów, a w kilku z nich pojawili się zaproszeni przez gospodarzy goście – m.in. Mad Lion, Capadonna i Planet Asia. Pełną tracklistę „Onyx 4 Life” znajdziecie natomiast pod tą bardzo fajną okładką płyty. Premiery nowego albumu Onyx z kolei spodziewać możecie się 9-go kwietnia, a jeśli zainteresowani jesteście preorderem „Onyx 4 Life”, to odsyłamy Was do tego miejsca.

ONYX-ONYX-4-LIFE-album-cover-art

Onyx – Onyx 4 Life

1. The Whole World
2. Ahh Year feat. Mad Lion
3. Ha Ha Ha feat. Cappadonna
4. We Take
5. South Side feat. Panama Pl
6. Snitches Get Stitches
7. We Got Chu feat. Planet Asia
8. Hold It Down
9. Boom Bash
10. Hard Shit feat. Sickflo & Snak The Ripper
11. Afficial Nast
12. Demon Time
13. Coming Outside

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: