Common wypuścił kontynuacje swojego kultowego utworu

Opublikowano: 17/06/2019
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Nie ma rapera, który piękniej i celniej wyraził swoją miłość do hip-hopu niż Common w kultowym już singlu „I Used to Love H.E.R.”. Był to pierwszy singiel z „Ressurection”, drugiej solówki pochodzącego z Chicago MC. W momencie wypuszczenia, w 1994 roku, wyprodukowany przez No I.D. numer odbił się niemałym echem na wszystkich wybrzeżach USA, a my właśnie otrzymaliśmy kontynuacje tego dzieła w postaci utworu „HER Love”.

Sequel wypuszczone zostało z okazji 25. rocznicy ukazania się „I Used to Love H.E.R.”, i co istotne, „HER Love” nagrane zostało na niesłyszanym dotychczas beacie autorstwa J Dilli. Do kawałka zaproszeni zostali także odpowiedzialni za partie wokalne Daniel Caesar i Dwele. O wrażenia wizualne, które odczuwamy oglądając obrazując utwór klip zadbała natomiast reżyserka Savanah Leaf. Wszystko to, ponownie, w piękny sposób składa się na, jak określają to autorzy, “State Of The Union for hip-hop”.

„HER Love” stanowi pierwszy singiel zapowiadający najnowszy album Commona. Dwunasty w karierze solowy artysty z Miasta Wiatrów nosić będzie tytuł „Let Love Have the Last Word”. Album bezpośrednio związany będzie z literacką pozycją o tym samym tytule. Książka „Let Love Have the Last Word” wydana została na początku maja bieżącego roku, a Common przyznaje się w niej m.in. do bycia molestowanym seksualnie w dzieciństwie. O albumie towarzyszącemu książce na ten moment więcej informacji nie zostało jeszcze ujawnionych.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: