CutThem prezentuje beattape „From Scratch To Adulthood”

Opublikowano: 12/05/2024
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

Tylda prezentuje materiał kolejnego utalentowanego beatmakera ze swojej stajni. Mowa tu o CutThem, którego beattape „From Scratch To Adulthood” zaliczył premierę pod koniec kwietnia. Całość spięta została wideo, złożonym z ujęć, które producent zarejestrował podczas podróży do Polignano a Mare.

Wrocławski label Tylda, od początku swojego istnienia, skupia wokół siebie utalentowanych raperów i producentów. Nie dzieje się to jednak w ilościach hurtowych, a w myśl zasady 'jakość, nie ilość’. Artyści skupieni wokół czarno-białego loga z falą, stoją w opozycji do tego co modne i łatwe. Dużo ważniejsze niż algorytmy i wyświetlenia, jest dla nich działanie w zgodzie ze sobą i w duchu hip-hopu.

Pod koniec kwietnia Tylda zaprezentowała nam nowy beattape. Mowa tu o „From Scratch To Adulthood”, którego autorem jest CutThem. I ciężko chyba o bardziej hip-hopową ksywkę. Rozumieć należy ją dosłownie, bo chodzi w niej o wycinanie sampli z muzyki, która następnie dostaje nowe życie. Tak właśnie było w przypadku „From Scratch To Adulthood”, w które CutThem przeszczepił mnóstwo przyjemnych melodii. Ciepłe, chillowe numery z beattape’u opatrzone zostały doskonale kompunującym się z nimi wideo. Ujęcia do niego producent nakręcił sam podczas swojej podróży do malowniczego Polignano a Mare.

O „From Scratch To Adulthood” CutThem pisze następująco:

„Jest to wejście z przytupem w sezon letni, inspiracja do podróżowania oraz zachęta do aktywnego trybu życia. Jestem dumny, że podziemna scena bitowa trzyma się mocno.”

Beattape CutThema „From Scratch To Adulthood” miał swoją premierę 24 kwietnia.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: