Conway The Machine wchodzi jako „Slant Face Killah”

Opublikowano: 7 dni temu
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Conway The Machine w piątek 10 maja także wypuścił nowy album. Płyta, wcześniej zapowiadana singlami takimi jak „Give & Give | Mutty” oraz „Vertino”, ostatecznie ukazała się pod tytułem „Slant Face Killah”. Stanowiąc tym samym czwarty, oficjalny longplay reprezentanta Griselda, jak i tribute dla Ghostface’a Killah.

Conway The Machine nowy album zapowiedział wraz z początkiem roku. Wówczas w sieci pojawił się podwójny i bardzo udany singiel „Give & Give | Mutty”. Chwilę później raper z Buffallo zabrał nas do „Vertino”, gdzie obecny był także Joey Bada$$. Nakręceni tymi trzema numerami, wyczekiwaliśmy premiery nowej płyty Conway’a, która zgodnie z pierwszymi zapowiedziami, ukazać miała się pod tytułem „Won’t He Do It: Side B”. O faktycznym tytule, brzmiącym „Slant Face Killah”, jak i zaplanowanej na 10 maja premierze, dowiedzieliśmy się natomiast w połowie kwietnia. Wówczas też Conway The Machine zaprezentował skład producentów i innych raperów zaangażowanych w nagranie „Slant Face Killah”. A osób do wymieniania trochę jest.
Brzmienie nowego albumu Demond Price powierzył w ręce takich twórców jak, między innymi, Swizz Beatz, Beat Butcha, Cardo, The Alchemist, Cool N Dre, 808-Ray, Daringer, Camoflauge Monk i Conductor Williams. Z kolei wśród gości za mikrofonem znaleźli się Method Man, Raekwon, Ab-Soul, Stove God Cooks, Larry June, Flee Lord, Key Glock czy Tech N9ne.

„Slant Face Killah”, poza serwisami streamingowymi, w dniu premiery pojawił się także na YouTube. Wraz ze specjalnie przygotowanymi wizualizacjami do każdego utworu z nowego albumu Conway’a The Machine. Dzięki temu przyjemność z odsłuchu całości jest tym większa. Z kolei sam tytułem płyty reprezentant Griselda nawiązuje do osoby Ghostface’a Killah. Ksywę współzałożyciela Wu-Tang łącząc ze sobą i swoim częściowym, charakterystycznym już, paraliżem twarzy.

Conway The Machine - Slant Face Killah - album cover art

Conway The Machine – Slant Face Killah

 1. Despertar (Prod. Elijah Hooks)
 2. Mutty feat. Stove God Cooks (Prod. Conductor Williams)
 3. Give & Give (Prod. Cool & Dre & 808 Ray)
 4. Milano Nights, Pt. 1 (Prod. Camouflage Monk)
 5. Kin Express feat. Larry June (Prod. Conductor Williams)
 6. Meth Back! feat. Method Man, Flee Lord & SK (Prod. Daringer)
 7. Ninja Man feat. Swizz Beatz (Prod. Swizz Beatz)
 8. Vertino feat. Joey Bada$$ (Prod. Camouflage Monk)
 9. Ten/Rya Interlude feat. Key Glock (Prod. Don Cannon)
 10. Dasani (Prod. Beat Anonymo)
 11. Raw! FEAT feat. Tech N9ne (Prod. Cardo)
 12. Surf & Turf feat. Ab-Soul, Jay Worthy, T.F. & 211 (Prod. Conductor Williams)
 13. Karimi (Prod. Camouflage Monk)
 14. The Red Moon In Osaka feat. Raekwon (Prod. The Alchemist)

(Fot. główna – kadr z video „Vertino”)

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: