Cypress Hill powracają po siedmiu latach przerwy!

Opublikowano: 19/06/2017
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

Nagranie „Reefer Man” fani Cypress Hill w wersji audio sprawdzić mogli już w kwietniu na ścieżce dźwiękowej do komedii „Grow House”; i z pewnością ucieszył ich fakt, że za produkcję numeru odpowiada DJ Muggs, który dla swojego zespołu nie dostarczył beatu od prawie dekady! Właśnie ukazał się teledysk do kawałka, którym B-Real, Sen Dog, Eric Bobo i DJ Muggs ogłaszają swój powrót na scenę!
Ostatni album ekipa legendarny zespół z South Gate w Kalifornii wydał w 2007 roku. Na krążku „Rise Up” znalazł się jednak tylko jeden beat Muggsa, za warstwę muzyczną pozostałych 14 nagrań odpowiadał natomiast sam B-Real oraz zaproszeni m.in. Pete Rock, Tom Morello oraz Mike Shinoda z Linkin Park. Było to spore rozczarowanie dla najbardziej zatwardziałych fanów brzmień Cypress Hill, gdyż Lawrence Muggerud odpowiedzialny był za brzmienie wszystkich albumów CH począwszy od debiutu, a kończąc na wydanym w 2004 albumie Till Death Do Us Part”, i zdecydowanie uznać można uznać go za jednego z kreatorów brzmienia Cypress Hill. A to z kolei bezpośrednio przełożyło się na olbrzymi sukces zespołu na skalę międzykontynentalną!
Sam Kawałek „Reefer Man” powstał podczas sesji nagraniowej do najnowszego krążka Cypress Hill, który zatytułowany został „Elephants On Acid”. Informacje o powstaniu tego materiału już od dłuższego czasu krążyły  rapowej branży, a opublikowany numer i klip świadczyć mogą, że nowe wydawnictwo od najbardziej upalonej załogi na świecie zbliża się coraz większymi krokami. Słowa Sen Doga natomiast: “We had discussed about going back and working with Muggs. B was really into it. We hadn’t worked with him for nine or 10 years” mogą napawać nadzieją, że będzie to powrót Cypress Hill w pełnym składzie!

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: