Czesław Śpiewa gościnnie u Gurala & Matheo

Opublikowano: 02/12/2020
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Już tylko niespełna 48 godzin dzieli nas od premiery najnowszego mixtape’u, który wspólnie nagrali Gural & Matheo. Zanim jednak „Vrony i Pro-tony” trafią w głośniki słuchaczy w całym kraju, nieustępliwy w zaskakiwaniu swoich odbiorców duet prezentuje kolejny singiel to wydawnictwo zwiastujący.

Singlem tym jest numer pod wiele mówiącym tytułem „Kosmiczny Aparat”, do którego zaproszenie od Dziadziora i Szopena Rapu przyjął nikt inny jak Czesław Mozil. Występ znanego wokalisty nie jest jedynym zaskakującym „featem” na płycie „Vrony i Pro-tony”. Wśród gości duetu Gural & Matheo znaleźli się bowiem również Krzysztof Skiba z zespołu Big Cyc i stand-uper Pan Pawłowski oraz także śpiewające Ewa Ekwa i Marta Maniowa. Występ pań u boku donGURALesko mogliśmy już usłyszeć w opublikowanym przed kilkoma dniami kawałku pt. „Bad Boy”. Pełną tracklistę mixtape’u „Vrony i Pro-tony” znajdziecie poniżej, a teraz przed Wami już wspomniany „Kosmiczny Aparat”.

Na te kilka chwil przed premierą nowego wspólnego materiału DGE & Matheo postanowili również podzielić się kilkoma słowami ze swoimi słuchaczami. Z poniższej wypowiedzi duetu dowiemy się między innymi tego jak długo powstawał mixtape „Vrony i Pro-tony”, oraz że część sesji nagraniowych miała miejsce w… domku działkowym. Wspominaliśmy, że ci goście cały czas zaskakują? Wspominaliśmy! Ostatnie sztuki zapowiedzianej na 4-go grudnia płyty donGURALesko i Matheo znajdziecie w tym miejscu.

Vrony i Pro-Tony Preorder

Poznaliście już kilka singli z naszego nowego albumu. Pora na kilka słów od donGURALesko i mnie. Już 4 grudnia premiera! Są to więc ostatnie chwilę na to by kupić preorder.

Opublikowany przez Matheona Środa, 2 grudnia 2020

DGE&Matheo-Vrony-i-Pro-tony-okładka

DGE&Matheo – Vrony i Pro-tony

1. Teleintro feat. Krzysztof Skiba i Pan Pawłowski
2. Ydzydzno intro
3. Wahadełko
4. Głośni, szybcy i źli
5. Pipa, lampa, oranżada feat. Kasta
6. Dwaj Gurale
7. Co będzie to będzie (RMX)
8. Badboy feat. Ewa Ekwa, Marta Maniowa
9. Keszbey
10. Wielkie rzeczy
11. Miejskie etno (RMX)
12. Kop kick
13. Sunie frunie
14. Pogoda pod psem (RMX) feat. Shellerini
15. Kwiaty feat. Adi Nowak
16. Kosmiczny aparat feat. Czesław Śpiewa
17. Autro
DELUXE:
18. Zajko Kokorajko
19. Biały królik

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: