Ekscytująca „Antycypacja” VNM’a

Opublikowano: 02/12/2020
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

Po każdej burzy wychodzi słońce. Niby oklepane, ale chyba taka jest właśnie kolej rzeczy w naturze. Wydaje się, że właśnie ten mechanizm zadziałał też w życiu VNM’a. „Hope For The Best” było ciężkie, pełne goryczy. Nic dziwnego, kiedy człowiek zmaga się z osobistymi problemami.

Pod koniec bieżącego roku następuje jednak przełom. V wjechał z „Liniami III” i jak w przypadku poprzednich numerów z tej serii, dał prawdziwy pokaz skillsów. Za takim VNM’em tęskniliśmy. Jednocześnie ogłoszona została premiera nowego albumu, „EXIT2020”, po czym dostaliśmy 3 single z płyty – „Autonomia”, „Ataraksja” i „Viral” z gościnnym udziałem Bonsona.

Wczoraj elbląski raper opublikował kolejny kawałek z „EXIT2020”. Tym razem jest to bardzo zmysłowy numer na bicie Skrywy, sugerujący, że w życiu osobistym VNM’a pojawił się ktoś ważny. „Antycypacja”, jak sam tytuł wskazuje, to historia umówienia się z kobietą na przysłowiową kawę. Jak to zwykle w przypadku owych kaw bywa, niekoniecznie pite jest cappucino, a niecierpliwe czekanie na spotkanie potrafi człowieka naprawdę zmęczyć.

Premiera „EXIT2020” już 11 grudnia. Preorder zamawiać można tu.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: