Czy Profesor Smok i Kazet wjechali „Teraz dobrze?!”

Opublikowano: 12/09/2022
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

Trzeci wspólny album Profesora Smoka i Kazeta staje się faktem. Duet zaprezentował dziś pierwszy klip do numeru, „Różowe kucyki!”, a my poznaliśmy dokładną datę premiery krążka, „Teraz dobrze?!”, i listę gości, która naszpikowana jest istnymi hetmanami naszej sceny. Ruszył też preorder fizycznej wersji albumu.

W ubiegłą sobotę minęły dokładnie dwa lata od poprzedniego albumu Profesora Smoka i Kazeta. „Zły puzzel” wydany został 10 września 2020 roku nakładem Brain Dead Familia. Czy przez ten czas poznańsko-łódzki duet leżał do góry palnikiem? Bynajmniej! A dowód na to, iż był to dla nich pracowity okres, dostaliśmy dziś za sprawą pierwszego singla z ich nowego albumu.

Trzeci wspólny album Profesora Smoka i Kazeta nosi tytuł, „Teraz dobrze?!”. Tytułowe pytanie jest jak najbardziej zasadne, bo trzeba przyznać, że reprezentanci BDF’u są, naszym zdaniem, zdecydowanie niedocenieni jak na swój poziom. Jak sami piszą o swojej nadchodzącej płycie, będzie to najbardziej dopracowany i najbardziej bangerowy materiał, jaki do tej pory udało im się stworzyć. Jeśli słowa te się sprawdzą, nie mamy najmniejszych możliwości, że teraz będzie dobrze!

Profesor Smok i Kazet podzielili się ze słuchaczami dokładną tracklistą, „Teraz dobrze?!” i trzeba przyznać, że lista zaproszonych na album gości robi niemałe wrażenie. Wśród zaproszonych pojawia się bowiem zarówno młoda krew, jak i uznani weterani sceny. Na nowej płycie duetu pojawią się Słoń, Shellerini, Paluch, Sarius, Gibbs, Floral Bugs, Piotr Cartman, Mati Ważny, BJN, DJ Nambear oraz Groov z metalowej grupy Drown My Day.

Dziś, wraz ze startem preorderu „Teraz dobrze?!”, reprezentanci Brain Dead Familia opublikowali pierwszy klip z płyty. W numerze, „Różowe kucyki!”, gościnnie pojawił się DJ Nambear, który dorzucił do całości kilka zgrabnie pociętych cut’ów. Klip do utworu zrealizował Zespół Filmowy Harmider.

Premiera albumu Profesora Smoka i Kazeta, „Teraz dobrze?!”, zaplanowana jest na 7 października 2022. Co więcej, wszyscy preorderowicze gratisowo otrzymają limitowaną EP-kę, „Cooo?”, która w całości wyprodukowana została przez poznańskiego producenta, Andrzeja Grocha.

Preorder „Teraz dobrze?!” zamówisz na stronie vulgarus.pl

Profesor-Smok-Kazet-Teraz-dobrze-okładka

Profesor Smok x Kazet – Teraz dobrze?!

1. Ale Jaki Znów Horror?
2. Różowe Kucyki! ft. DJ Nambear
3. Biały Bandzior
4. N.P.S
5. Kiedy Pękniesz?
6. Król Smok ft. Słoń, Sarius
7. Apokalipsa św. Smoka ft. Piotr Cartman, Groov
8. BDF Hacjenda
9. Fondo ft. Gibbs
10. Kolejna Bragga <3
11. Miejska Legenda ft. Paluch, Shellerini, Mati Ważny
12. Balans ft. BJN
13. Tytyryyy ft. Floral Bugs
14. KC

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: