Czy to prawda, że NMBR robi „UNDERHYPE BRAGGA”?

Opublikowano: 05/02/2022
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

NMBR idzie za ciosem i prezentuje kolejny solowy numer w tym roku. Tym razem jest to „UNDERHYPE BRAGGA” i chyba ciężko się z tytułem numeru nie zgodzić.

Jeszcze rok temu pisaliśmy, że NMBR zaskoczył nas jako MC, gdyż jego poczynania kojarzyliśmy wtedy jedynie z wyczynami turntablist’ycznymi. Dziś śmiało możemy powiedzieć, że szef Balmamu Records funkcjonuje w naszej świadomości również jako pełnoprawny, a do tego niebywale błyskotliwy raper. No i chyba w tym właśnie problem, że jako godny szerszego przedstawienia MC, funkcjonuje jedynie w naszej świadomości.

W wypuszczonym wczoraj numerze, „UNDERHYPE BRAGGA”, NMBR upomina się o swoje. Na bicie, który wyprodukował maxventura, szef Balmamu w charakterystycznym dla siebie stylu rzuca kąśliwymi panczlajnami, dopominającymi się o należne uznanie na scenie. Gorzowski MC zgłasza akces do StoproRap na miejsce Przemka Fergusona, zarzuca hipokryzję środowisku, które wyśmiewa Oliwkę Brasil, podczas gdy samo wynosi pod ołtarze niewiele różniące się od niej twory i wytyka ignorancję jednemu z najpopularniejszych portali rapowych w kraju.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: