Wiemy, co NMBR zaplanował na nowy rok

Opublikowano: 04/01/2024
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

Reprezentant Balmamu Records, NMBR, wypuścił w ostatnim czasie dwa nowe numery. „Skróty” zamknęły rok 2023, a „Nie słuchać przed 2025” otworzyły nowy rok. Przy okazji drugiego z numerów, poznaliśmy nadchodzące plany wydawnicze Nambear’a.

Od poprzedniego materiału, wydanego przez NMBR’a, minął prawie rok. „Konflikt poznawczy” miał bowiem swoją premierę w marcu 2023. Od tamtej pory szef Balmamu milczał, z wyjątkiem luźnego joint’a, „Problem?”, wypuszczonego z Keyroll’em i Korim jako NAKOKE. Absolutnie nie oznacza to jednak, że Nambear osiadł na laurach.

Przełom 2023/2024 przyniósł nam dwa nowe kawałki od reprezentanta Gorzowa Wielkopolskiego. Pierwszy z nich, zatytułowany „Skróty”, to refleksyjna życiówka, która idealnie wpasowuje się w klimat podsumowań starego roku. Drugi z kolei, „Nie słuchać przed 2025”, to spojrzenie w przyszłość, która rysuje się ciekawie. Poza luźnymi numerami, które NMBR planuje wypuszczać spontanicznie, możemy spodziewać się w nowym roku dwóch projektów ze stajni Balmamu Records. Pierwszym z nich będzie mixtape, na którym usłyszymy artystów, związanych z gorzowskim label’em. Drugi to natomiast wspólny album Nambear’a oraz DOMVN’a.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: