Czym dla Palucha są „Części Zamienne”?

Opublikowano: 09/11/2020
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Pod koniec października, przy okazji premiery singla „Kaszel”, napisaliśmy że Paluch tryby machiny promocyjnej swojego nowego albumu rozkręcił po całości. Poznański Szaman zrobił to tak skutecznie, że w dniu dzisiejszym przekazana została informacja o wyprzedaniu limitowanego preorderu wydawnictwa „NADCIŚNIENIE”. Zaprezentowany został także kolejny singiel zwiastujący ten krążek.

Trzecim numerem i klipem zapowiadającym „NADCIŚNIENIE” jest kawałek zatytułowany „Części Zamienne”. Beat do tego numeru dostarczył @chinoap01, zaczynający karierę producent, który na zbliżającym się „NADCIŚNIENIU” odpowiedzialny jest za warstwę muzyczną łącznie czterech tracków Palucha. Realizacją teledysku natomiast zajęła się ekipa HDSCVM, a calligraffiti, które w nim widzimy, jest dziełem SICOER.

Tak jak wspomnieliśmy na początku, w dniu dzisiejszym zakończyła się przedsprzedaż najnowszego albumu Palucha. Limitowany preorder wydawnictwa „NADCIŚNIENIE” wynosił 13.000 egzemplarzy i wyprzedany został całkowicie przed kilkoma godzinami. Teraz pozostaje nam oczekiwać na premierę, która zaplanowana została na 27-go listopada.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: