Abradab, Rahim i Kleszcz już wkrótce wypuszczą wspólny album

Opublikowano: 09/11/2020
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Abradab, Rahim i Kleszcz są już na ostatniej prostej dzielącej ich przed premierą pierwszego, wspólnie nagranego albumu. „ARKanoid” w całej okazałości trafi w nasze głośniki już w ten piątek, a już teraz natomiast sprawdzić możemy najnowszy singiel to wydawnictwo zapowiadający.

Wybrany w tym celu został numer zatytułowany „Szydło”, który wyprodukował, odpowiedzialny za brzmienie całej płyty, VictorV. Jest to ostatni singiel śląskiego tria przed ukazaniem się płyty „ARKanoid”. Singiel istotny jest również z innego powodu. Abradab, Rahim i Kleszcz poruszają w nim bowiem ważną kwestię w czasie trwającej obecnie pandemii.

Jak informuje nas opis zaprezentowanego przed weekendem singla: „numerowi towarzyszy wideoklip, w którym zwrócono uwagę na istotny problem dotyczący zamkniętych obecnie restauracji, pubów, kawiarni, a których dalszy los stał się bardzo niepewny”.  W związku z czym klip obrazujący „Szydło” nakręcony został przez ekipę Przedmarańcza w kilkunastu lokalach gastronomicznych na terenie Górnego Śląska. „Do kilku z tych miejsc już po pandemii nie wrócimy. Inne walczą, ale zgodnie twierdzą, że druga runda będzie znacznie trudniejsza. Może więc smutne obrazki odwróconych krzeseł przypomną o ulubionych miejscach i o tym, że warto je wesprzeć” – mówi Aleksander „Kopruch” Kozłowski, twórca poniższego klipu.

Premiera płyty „ARKanoid” czyli pierwszego długogrającego efektu współpracy Abradaba, Rahima i Kleszcza zaplanowana została na 13-go listopada. Szczegółowe informacje na temat najnowszego wydawnictwa spod szyldu MaxFloRec znajdziecie w tym miejscu, a po preorder zapraszamy Was do MaxFloSklepu.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: