Dave East & DJ Drama stworzyli „Book of David”

Opublikowano: 21/11/2022
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Dave East i DJ Drama połączyli siły, czego efektem jest kolejny projekt spod szyldu Gangsta Grillz. Za produkcją albumu zatytułowanego „Book Of David” stoi duet Buda & Grandz, a wydawnictwo promują teledyski do numerów „Gangsta” oraz „Seen A Lot”.

„Book Of David”, najnowszy album Dave’a Easta ukazał się w miniony piątek 18 listopada. Hostowany przez DJ’a Drame materiał stanowi drugie w tym roku, po marcowym „HDIGH”, wydawnictwo byłego koszykarza, a obecnie rapera, a także aktora z Harlemu. Za to dla DJ’a Dramy album „Book Of David” to już ósmy tegoroczny projekt. Produkcyjnie natomiast album ugryzł również wywodzący Harlem duet Buda & Grandz. Z kolei sam Dave East po raz kolejny na „Book Of David” daje poznać się jako doskonały storyteller. Siedemnaście numerów na album nagrywając praktycznie w pojedynkę. Poza gospodarzem, na „Book Of David” usłyszymy bowiem jedynie Katt Rockell oraz Mama Bude i nieżyjącego już niestety Kiing Shootera.

Dave East & DJ Drama ukazanie się albumu „Book Of David” zasygnalizowali przed dwoma miesiącami. Prezentując klip do numeru „Gangsta”. Drugi singiel, „Seen A Lot”, również wraz z teledyskiem, to wydawnictwo promujący, ukazał się przed chwilą. Oba sprawdzicie poniżej. Wraz z odsłuchem „Book Of David”.

Dave East - Book of David

Dave East – Book Of David

01. Pray
02. Chills feat. Katt Rockell
03. Trouble
04. FTWTD
05. Rules
06. Gangsta
07. GODbody
08. Seen A Lot
09. Prison Yard
10. Eyes Can See
11. Egyptian Kings
12. Aggravated
13. Disrespectful feat. Katt Rockell
14. 10 Toes (Interlude)
15. Call The Promoters
16. Eternal feat. Mama Buda & Kiing Shooter
17. HEAVY (Bonus)

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: