DJ Buhh gościnnie na płycie Mady i Miszy

Opublikowano: 15/11/2022
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Tego nie spodziewaliśmy! Po dłuższym czasie nieobecności ponownie daje o sobie znać nikt inny, jak DJ Buhh! Co więcej, DJ Buhh po raz pierwszy pojawi się gościnnie na cudzym projekcie! I to w towarzystwie Pryksona Fiska! A to wszystko dzięki duetowi Mada x Misza, który już wkrótce zaprezentuje album „Ciśnienie Umiarkowane” z 'featem’ od legendarnego DJ’a ze stajni Wielkie Joł.

Pamiętacie DJ’a Buhha? Pewni jesteśmy, że tak! Postać, którą stworzył TEDE niespełna dwadzieścia lat temu, na potrzeby nagrywanych wraz z zawodnikami Wielkiego Joł szalonych mixtape’ów, od dłuższego już czasu niestety nie dawała o sobie znać. A szkoda, bowiem wypuszczane co jakiś czas „Voluminy” stanowiły sporą porcje dobrej, rapowej rozrywki. Być może już wkrótce się to zmieni, gdyż o obecności Buhha na naszej scenie przypomina właśnie duet Mada x Misza zapraszając DJ’a na album „Ciśnienie Umiarkowane”. Gospodarz niezapomnianych mixtape’ów jak „Hałas”, „George W. Buhh”, czy „Pierdole Was” w gości nie wpada jednak sam. Madzie i DJ’owi Buhhowi na beacie Miszy w numerze „Skill” towarzyszą także Prykson Fisk i DJ Lem. Co wyszło z tego nieoczywistego połączenia? Przekonany się już wkrótce. Wraz z premierą albumu Mady i Miszy.

„Ciśnienie Umiarkowane” to album Mady z ekipy WCK, za którego brzmienie odpowiada Misza, czyli 'producenckie, mistyczne wcielenie’ Miłego ATZ. Namiastkę „Ciśnienia Umiarkowanego” już otrzymaliśmy. W postaci singli „W Chmurach” oraz „Ludzie Mówią Głupie Rzeczy”. W tym drugim numerze gościnnie pojawiają się Kuba Knap i Stickin’. Z kolei w pozostałych utworach na albumie „Ciśnienie Umiarkowane” usłyszymy także Paname, Gonix i Dżejpe. O wszystkie gramofonowe akcje na płycie duetu Mada x Misza zadbał natomiast DJ Lem, a konkretniejsze info w temacie tego wydawnictwa znajdziecie w tym miejscu.

Premierę albumu „Ciśnienie Umiarkowane” w serwisach streamingowych zaplanowano na 25 listopada. Jeśli chcielibyście jednak usłyszeć album Mady i Miszy szybciej, to odsyłamy Was do sklepu WCK. Znajdziecie tam preorder ściśle limitowanego, fizycznego wydania albumu „Ciśnienie Umiarkowane”, który otrzymacie już w poniedziałek 21 listopada.

Mada-Misza-Ciśnienie-Umiarkowane

Mada x Misza – Ciśnienie Umiarkowane

01. W chmurach ft. Panama
02. Janis Joplin ft. Panama
03. Chcę, żebyś się zgubił ft. DJ Lem
04. Cinszkie fudini skit
05. Ludzie mówią głupie rzeczy ft. Kuba Knap, Stickin’, DJ Lem
06. LPHHMA skit
07. Skill ft. DJ Buhh, Prykson Fisk, DJ Lem
08. 21XI ft. DJ Lem
09. Oś (RealTalk) ft. Dżejpa, Gonix
10. Umiarkowane outro

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: