Pezet zaprasza na Business Class Tour

Opublikowano: 14/11/2022
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Pezet, po zaprezentowaniu wraz z końcem września „Muzyki Komercyjnej”, zaprasza swoich słuchaczy na Business Class Tour. Wyjątkową trasę koncertową promującą najnowszy album, podczas której, oprócz utworów z najnowszej płyty, usłyszymy także najpopularniejsze numery z całego repertuaru Jana Pawła Kaplińskiego.

Business Class Tour wystartuje w najbliższą sobotę, czyli 17 listopada, a swoim zasięgiem obejmie siedem miast w całym kraju. Pierwszym przystankiem na trasie Pezeta będzie Poznań, a w kolejnych etapach Business Class Tour autor „Muzyki Komercyjnej” odwiedzi także Katowice, Łódź, Gdańsk, Wrocław i Kraków. Finał tegorocznej trasy koncertowej Pezeta zaplanowano z kolei na 18 grudnia w Warszawie. Szczegóły wszystkich wydarzeń znajdziecie poniżej, a bilety na Business Class Tour w serwisie Going.

Pezet-Muzyka-Komercyjna

Pezet podczas Business Class Tour zaprezentuje utworu pochodzące z wydanego 30 września albumu „Muzyka Komercyjna”, jak najpopularniejsze numery ze swoich wcześniejszych, cieszących się niezmiernie dużym uznaniem, płyt. Podczas Business Class Tour nie zabraknie także całkowicie nowych wizualizacji oraz oprawy świetlnej. Pezetowi na scenie towarzyszyć będą również zaproszeni goście. Wiemy już, że na koncercie w poznańskim klubie B17 wraz z Pezetem wystąpią EMAS i Paluch. A my w szczególności właśnie na koncert w Poznaniu Was zapraszamy.

pezet_business_class_tour_poznań

Pezet / Poznań / B17 / Business Class Tour

Kiedy? 19.11.2022, godzina: 16.00
Gdzie? Klub B17 Poznań, ul. Bułgarska 17
Bilety: 99 PLN na https://goingapp.pl/wydarzenie/pezet-business-class-tour-poznan/listopad-2022

pezet_business_class_tour_miasta

Pezet – Business Class Tour

25.11. – Katowice, MCK – https://bit.ly/3DCz5ou
26.11. – Łódź, Wytwórnia – https://bit.ly/3RgrNtT
03.12. – Gdańsk, B90 – https://bit.ly/3dzG3Qv
10.12. – Wrocław, A2 – https://bit.ly/3xI7GxH
16.12. – Kraków, Klub Studio – https://bit.ly/3f7v0hZ
18.12. – Warszawa, COS Torwar – https://bit.ly/3QUShkk

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: