Mada i Misza nagrali album „Ciśnienie Umiarkowane”

Opublikowano: 03/11/2022
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Mada z WCK puszcza kolejny album w tym roku. Tym razem jest to „Ciśnienie Umiarkowane”, za którego brzmieniem stoi Misza, czyli wszystkim doskonale znany Miły ATZ. Wraz z rozpoczęciem przedsprzedaży tego ściśle limitowanego wydawnictwa, w sieci pojawił się także singlowy numer „W chmurach”.

Mada x Misza singlem „W chmurach” zapowiadają wspólny materiał pt. „Ciśnienie Umiarkowane”. Pierwszym natomiast z Wuceków, który poznał się na produkcyjnym talencie Miłego ATZ jest Skrubol, który singlami na beatach Miszy promuje swój solowy „Proces” . Z kolei Mada na beatach Atezocioka postanowił nagrać numerów trochę więcej. Zaowocowało to dziesięcioma utworami, które zebrane na jednej płycie przeradzają się w hip-hopową podróż łączącą klasyczne podejście z lekkimi odchyłami brzmieniowymi. W jej trakcie natomiast urzekać mają nas konkretne wersy, nisko osadzone bassline’y oraz ostro cięte scratche.

„Gdy burze w do połowy pełnych szklankach ustaną, wiatr tańcząc fikuśne oberki zerwie kilka uschniętych, pożółkłych liści, wody rzek zmienią swój bieg, słoneczna kula schowa się wstydliwie za kłębem gęstego dymu, a ciśnienie atmosferyczne ze stoickim spokojem wyrówna się, to miej pewność, że niespodziewanie nadciąga zimna fuzja stołeczna. Wąsaty stolarz z warszawskiego Grochowa spotykając na swej muzycznej drodze Szklanego Pogodyna z gnieźnieńskich arterii, nie mógł sobie odmówić próby połączenia tych dwóch nieokiełznanych styli, czego efektem jest ów przelot”

– oficjalny opis albumu „Ciśnienie Umiarkowane”

„Ciśnienie Umiarkowane” stanowi wydawnictwo mocno limitowane. Nakład fizycznych wydań albumu duetu Mada x Misza wynosi bowiem zaledwie 400 sztuk. Jeśli zatem chcecie mieć tą płytę na swojej półce, to zalecamy odwiedzić sklep WCK, gdzie trwa już przedsprzedaż wydawnictwa. Zwłaszcza, że „W chmurach”, pierwszy z zaprezentowanych utworów, jakie wspólnie przygotowali Mada i Misza, uznać można za solidną obietnicę, że pozostałe dziewięć urzeknie nas równie bardzo. Wokalnie w numerze tym udziela się także Panama, a pod teledyskiem obrazującym „W chmurach” podpisała się ekipa 2many.tv. Premiery albumu „Ciśnienie Umiarkowane” spodziewać mamy się natomiast pod koniec bieżącego miesiąca.

Mada-Misza-Ciśnienie-Umiarkowane
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: