DJ Decks uzupełnia tracklistę „Mixtape 6” o ksywy nowych gości

Opublikowano: 07/03/2018
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

Od grudnia ubiegłego roku poznański DJ stopniowo zdradza nam ksywy gości jakich zaprosił na swój nowy producencki album. Tracklista zapełnia się i przyznamy, że wygląda coraz bardziej obiecująco. A wraz z ujawnionymi dzisiaj Fokusem i Guziorem otrzymaliśmy również fragment numeru, w którym pojawia się Kobik.

Ale od początku. Ksywa Fokusa pojawiła się obok ujawnionego już donGURALesko przy otwierającym „Mixtape 6” numerze. A to nie wszystko, gdyż widzimy przy tym tracku pozostawione jeszcze jedno miejsce więc raczej nie będzie to kolejny wspólny numer DGE i Smoka, a rzecz na pewno bardziej zaskakująca.

 
Guzior natomiast dopisany został do numeru, przy którym pierwotnie widniała jedynie ksywa… Otsochodzi. Konfrontacja tych dwóch skrajnie odmiennych stylów również rozbudza naszą ciekawość na efekt finalny.
Tym samym, po dzisiejszej odsłonie, tracklista „Mixtape 6” na dzień 7 marca prezentuje się następująco:

DJ Decks – Mixtape 6

1.Gural/Fokus/….
2.Solar/Białas
3.Quebonafide/Sitek/Sztoss
4.
5.Onar/Bonson/Kobik
6.Małach/Rufuz/Kali
7.Sarius/Oxon
8.VNM/ERIPE
9.Otsochodzi / Guzior
10.Kuba Knap /Ero
11.Paluch/……..
12.Szpaku/Sheller/Kaz Bałagane

Równocześnie z pracą nad albumem, który DJ Decks obiecuje, że ukaże się jeszcze przed wakacjami, trwają prace nad klipami, które będą promować „Mixtape 6”. W sieci ostatnimi dniami pojawiło się kilka zdjęć z planu filmowego, na którym pojawiła się część z występujących na albumie Decksa raperów. Chociażby to:

 

lub to…

 

albo też to…

 

Widzimy więc, że praca wre i to konkretnie. Dzisiaj natomiast otrzymaliśmy kolejną zapowiedź nadchodzącego producenckiego materiału DJ’a Decksa. Jest to fragment zwrotki Kobika, który pojawia się obok Onara i Bonsona w jednym numerze, urozmaiconej krótkim video:

„Mixtape 6” jeszcze przed wakacjami!

 

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: