Nowy mixtape DJ-a Decksa zapowiada się bardzo ciekawie

Opublikowano: 28/12/2017
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

A to oczywiście za sprawą gości jakich poznański weteran gramofonów zaprosił na swoją nową, szóstą produkcję. I zestawień w jakich owi goście się znaleźli. A wystarczy wymienić chociażby wspólny numer Quebonafide i Sitka czy też Ero i Kuby Knapa lub Onara, Kobika i Bonsona żeby zaostrzyć apetyt na „Mixtape 6” DJ-a Decksa.

A to nie wszystko, gdyż DJ Decks nie przedstawił jeszcze tracklisty swojego producenckiego albumu w pełnej krasie. Zagadką pozostaje z kim beat Decksa podzieli jeszcze m.in. donGURALesko, Otsochodzi i Paluch oraz kto pojawi się w zamykającym materiał kawałku, o którym nie poznaliśmy żadnych szczegółów. Robi się zatem bardzo ciekawie, a na tą chwilę lista zaproszonych przez DJ-Decksa gości prezentuje w taki oto sposób:

1.Gural/…
2.Solar/Bialas
3.Guzior/……………………..
4.Sarius/Oxon
5.Sitek/Quebonafide/…….
6.Ero/Kuba Knap
7.Vnm/Eripe
8.Onar/Kobik/Bonson
9.Małach/Rufuz/Kali
10.Sheller/Szpaku(B.O.R)/………..
11.Otsochodzi /…………….
12.Paluch / ………………….
13. ……………………..………

Prawda, że ciekawie? Niedługo pewnie poznamy kolejne szczegóły producenckiego albumu DJ-a Decksa, którego premiera zapowiedziana została na okolice 27 kwietnia 2018. Konkretną datę premiery, zgodnie z info zawartym w tym miejscu poznamy natomiast 1.02.2018.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: