DJ Mariano MBH nagrał płytę producencką

Opublikowano: 15/11/2021
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

DJ Mariano MBH, który od wielu lat aktywnie tworzy warszawską scenę hip-hopową nagrał swoją płytę producencką. Dziś w sieci pojawił się pierwszy, promujący ją singiel, zatytułowany „To samo niebo”, a gościnnie pojawili się w nim Prykson Fisk, Korson, Kornelia i Kuba Knap.

DJ Mariano to jeden z tych gości, o których śmiało można mówić per człowiek hip-hop. Współzałożyciel ekipy MBH Crew oraz kolektywu Digger Dogz to zapalony kolekcjoner winyli, DJ, turntablista, realizator dźwięku i producent. Tego lata mieliśmy okazję usłyszeć w pełni wyprodukowany przez niego album, „Paradygmat”, nagrany w duecie z Parzelem. jak się okazuje, DJ Mariano dopiero się rozkręca, a kolejny projekt jest w drodze.

Warszawski hip-hopowiec opublikował dziś pierwszy singiel, promujący jego płytę producencką. Płytę, która w chwili obecnej owiana jest jeszcze lekką mgiełką tajemnicy. Nie znamy bowiem jeszcze żadnych innych szczegółów odnośnie wydawnictwa, poza tymi, które dostaliśmy w ramach dzisiejszej premiery numeru, zatytułowanego „To samo niebo”. Za mikrofonem zameldowali się w nim Prykson Fisk, Korson i Kuba Knap oraz Kornelia, której zasługą są back wokale w refrenie.

Za mix/master pierwszego singla z płyty producenckiej DJ’a Mariano MBH odpowiedzialny jest DJ 600V i logicznym wydaje się, że również on stoi za brzmieniem reszty materiału. Nie dziwi też fakt, że „To samo niebo” wylądowało na kanale AlohaEnt, który hostował również album Mariano z Parzelem.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: