DJ Muggs wyprodukuje album Meyhema Laurena – jest już pierwszy singiel

Opublikowano: 18/10/2017
Autor: Redakcja
Zdjecie newsa

DJ Muggs nie wymaga raczej większego przedstawienia. Producenta Cypress Hiil, a bardziej jego beaty, zna większość fanów rapu. Meyhem Lauren jest natomiast bliskim współpracownikiem Action Bronsona i raperem coraz mocniej zaznaczającym swoją obecność na scenie! Kilka dni temu ukazał się pierwszy singiel wraz z klipem zwiastujący wspólny materiał obu panów. 

W numerze „Street Religion” gościnnie udzielił się również mający współpracę na koncie z Muggsem Roc Marciano, natomiast sam beat do kawałka oparty został na bardzo znanym samplu, użytym przez pewien, kultowy już, rapowy duet? Kojarzycie jaki?

DJ Muggs, poza produkowaniem platynowych krążków Cypress Hill, regularnie współpracuje z innymi raperami. Jak dotąd Muggs w studio spotkał się z GZA z Wu-Tang Clanu, z którym stworzył bardzo udany, zainspirowany szachami, projekt Grandmasters oraz z Ill Billem, Planet Asia oraz Sick Jackenem. Teraz kolej na sprawdzenie się na klimatycznych bitach kalifornijskiego producenta zyskał reprezentant Queens Meyhem Lauren.

Odnośnie szczegółów wspólnego krążka DJ-a Muggsa i Meyhema Laurena, na ten moment, wiemy jedynie, że zatytułowany został „Gems From The Equinox”, wydany zostanie nakładem Soul Assassins, a gościnnie usłyszeć będziemy mogli na nim m.in. Seana Price’a, B-Reala, Action Bronsona, Conwaya The Machine.

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: