DJ Soina „Zanim zaśnie” nagrywa z Biszem, RY23, Emce One i Yeedrazem

Opublikowano: 03/10/2022
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Bisz i RY23 w jednym numerze, do tego w towarzystwie mniej znanych Emce One’a i Yeedraza? Takie rzeczy tylko na najnowszej odsłonie serii „Kręci Mnie Vinyl”, za którą stoi oczywiście niezawodny DJ Soina! Przed Wami wyprodukowany przez Javeure singiel „Zanim Zasnę”.

DJ’a Soinę najbardziej kręci winyl. Słuchacze doskonale wiedzą to blisko dekadę. Od czasu, gdy premierę zaliczyła pierwsza odsłona serii „Kręci Mnie Vinyl”. Już w listopadzie natomiast ukaże się 4. odsłona projektu, za którym stoi poznański majster od gramofonów. Nadchodzące „KMV4” oznacza premierowe numery od takich graczy jak m.in. donGURALesko, Jay The Reaper (Dope DOD), Wuzet, Teabe czy Oska33.

Jednym z takim premierowych numerów jest właśnie singlowy „Zanim Zasnę”, który wspólnie nagrali Emce One, Bisz, RY23 i Yeedraz. Warstwą muzyczną tego kawałka zajął się z kolei Javeure, a klip zrealizowała Zmiana Planszy. Premierę wydawnictwa „Kręci Mnie Vinyl 4” zaplanowano na 15 listopada. A co jeszcze DJ Soina przygotował na czwartą odsłonę swojego flagowego projektu? Tego dowiecie się w tym miejscu.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: