DJ Soina wraca z serią „Kręci Mnie Vinyl”

Opublikowano: 05/09/2022
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

DJ Soina wraca ze swoim flagowym projektem „Kręci Mnie Vinyl”. Po czterech latach na horyzoncie pojawiła się również i czwarta odsłona rapowego składaka, z myślą o którym premierowe numery nagrali m.in. DGE, Ry23, Bisz B.O.K. czy Wuzet, a na którym nie zabraknie również remixów przygotowanych przez poznańskiego speca od gramofonów i beatmaszyny.

DJ Soina swoją mixtape’woą serię rozpoczął prawię dekadę temu, w Szpadyzorni wypuszczając pierwszą część „Kręci Mnie Vinyl”. W roku ubiegłym natomiast, w duecie w duecie z Chrisem Carsonem Soina zdobył swój producencki „OLIMP”. Jest to zatem najlepszy czas, by powrócić do indywidualnie realizowanego projektu. Indywidualnie nie znaczy jednak w pojedynkę. Na „Kręci Mnie Vinyl 4” również bowiem znajdą się premierowe numery nagrane zarówno przez czołówkę naszej sceny, jak i jej młodszych reprezentantów. Wiemy już, że w gronie tym znaleźli się, między innymi, donGURALesko, Jay The Reaper z Dope DOD, Bisz B.O.K., Ry23, Oska030, Wuzet, Teabe, MłodyWeiss, Kara, Jwr oraz Kręci Mnie Vinyl Crew. Na „Kręci Mnie Vinyl 4” nie zabraknie też remixów od takich graczy jak Słoń, Shellerni, Opał,  Mati Ważny, Floral Bugs, Profesor Smok i Kodein. Na warstwę muzyczną najnowszego mixtape’u DJ’a Soiny złożą się natomiast beaty autorstwa Chrisa Carsona, Chubeats, Tailor Cuta, Doluna, Nody Beats czy też Newlight$.

DJ-Soina-Kręci-Mnie-Vinyl-4-Okladka

DJ Soina, specjalnie dla osób zamawiających dostępny w tym miejscu preorder „Kręci Mnie Vinyl 4” przygotował również prezent. Jest nim dodatkowa płyta „Czas Gege”. Limitowane EP promowane będzie teledyskiem do singlem DJ Soina x Gege pt. „Na Fali”, którego premierę zaplanowano na 7 września. Premiera „Kręci Mnie Vinyl 4” czeka nas kolei 15 listopada.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: