donGURALesko publikuje promomix „Latających ryb”!

Opublikowano: 21/05/2019
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

Absolutnie zapomnianą praktyką w środowisku rapowym stało się robienie promomix’ów. Niegdyś, w ramach zaprezentowania przekroju albumu, niemal każde wydawnictwo miało swoją krótką zajawkę składającą się z kilku-kilkunastosekundowych urywków poszczególnych kawałków. Dziś dzieje się to sporadycznie. W ostatnim czasie zdecydowali się na to, m.in. Pork przy okazji płyty „Postapocalypto” czy White House Records z albumem „White House Connection”. Oldskulową tradycję postanowił odkurzyć też donGURALesko i tak oto do sieci trafił promomix jego najnowszego albumu „Latające ryby”. Warto wspomnieć, że również poprzednie wydawnictwo Dziadziora, czyli „Miłość, szmaragd i krokodyl” miało swój promomix.

Do tej pory usłyszeliśmy dwa single promujące projekt – „Echo” oraz „Turoń”. Fani poznańskiego rapera pewnie spodziewali się kolejnej pojedynczej sztuki z płyty, która odkryłaby kolejny skrawek tajemnicy odnośnie jej brzmienia, ale Gural postanowił ich zaskoczyć i dać im posmakować całości w okrojonej wersji. Promomix „Latających ryb” daje możliwość posłuchania urywków z całego materiału i potwierdza tezę postawioną przez pierwsze single – muzycznie album jest zróżnicowany i znajdą na nim coś dla siebie zarówno miłośnicy klasycznych brzmień jak i wielbiciele nowoczesnego sznytu.

Przypominamy, że „Latające ryby” to 10-ty studyjny album donGURALesko. Premiera odbędzie się 9 czerwca, a preorder dostępny jest na stronie: www.donguralesko.pl

donguralesko-latajace-ryby-okładka

blenderrap-donguralesko-latajace-ryby-okładka

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: