Foesum & Nanci Fletcher w nowym singlu RTN’a

Opublikowano: 21/05/2019
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Wesssssside! RTN przygotował dla nas nowy singiel promujący jego producencki krążek „FUNKTION”. Jest to numer „Another Summertime”, do którego zaproszony został legendarny skład Foesum oraz Nanci Fletcher, której głos wszyscy zorientowani na Zachodnie Wybrzeże znają na pewno! A my wciąż nie możemy się nadziwić, że tak na wskroś g-funkowy album stworzył nasz rodzimy producent.

Składu Foesum, który obecnie tworzą T-Dubb i MNMsta za sprawą ich wydanego w 1996 kultowego już debiutu „Perfection” szerzej przedstawiać nie trzeba. Nanci Fletcher natomiast to można powiedzieć, prawdziwa westcoast’owa diva. Pani Fletcher brała udział udział w nagraniu takich klasyków jak „Doggystyle” Snoop Dogg’a, „All Eyez On Me” 2Pac’a czy „Keep Their Hands Ringin” Dr.’a Dre. Słabo? To wspomnijmy, że Nanci współpracowała również z takimi ikonami jak Warren G, Nate Dogg, Twinz, MC Eiht, Big Daddy Kane czy Tha Dogg Pound.

Warto wspomnieć, że Foesum i Nanci Fletcher ostatni raz muzycznie spotkali się ponad 20 lat temu. Na wspomnianym albumie zespołu z Long Beach w kawałku „Whowouldofeveathought”. Na wyprodukowanym przez polskiego beatmakera albumie zadziała się więc mała g-funkowa historia.

Co do samego albumu „FUNKTION”. Gorąco polecamy Wam zaopatrzyć się w ten album i czym prędzej wrzucić je na swoje sprzęty grające. Nie często zdarzają się u nas producenckie wydawnictwa tak mocno obsadzone raperami ze Stanów. A tym bardziej tak brzmiące. Na zbliżające się letnie dni i noce RTN przygotował nam rzecz wyborną. Wejść w jej posiadanie możecie wysyłając maila na funktionalbum@gmail.com.

RTN-FUNKTION-okładka

RTN – FUNKTION

1. Funktion
2. Compton Hub City – Big2DaBoy
3. Cash Flow – Domino & Foesum
4. Long Beach Thang – Quictamac, Von Jackson & Too Cool
5. I Know – 92
6. Leniwie – Beat Squad
7. Another Summertime – Foesum & Nanci Fletcher
8. RTN’s Groove
9. Why I Low Ride (Remix)
10. Round Here – Big2DaBoy & Bigg Rocc
11. Follow Me To The Smoke – Shade Sheist & Clinton Wayne
12. First Lady – Young Koop & Esco
13. Cash Flow (Original Vibe) – Domino & Foesum
14. Roger’s Tribute – Nicole Funk
15. Przystanek – RTN & Igor Krucjata
16. The Genesis

Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: