Dr. Dre ujawnia, że w tym roku Eminem wyda nowy album

Opublikowano: 24/03/2024
Autor: Maciej Werner
Zdjecie newsa

Dr. Dre w minionym tygodniu odsłonił swoją zasłużoną gwiazdę na hollywoodzkiej Walk of Fame. Z tej okazji sławny producent z Compton był gościem Jimmy’ego Kimmela. W telewizyjnym show pojawili się także Snoop Dogg i 50 Cent. Rozmowa jednak w pewnym momencie i tak zeszła na temat albumu, którego wydanie na ten rok planuje… Eminem!

Dr. Dre na Walk of Fame w Hollywood, by odsłonić gwiazdę ze swoim nazwiskiem, pojawił się 19 marca. Autorowi ikonicznego „The Chronic” na słynnej Alei Gwiazd towarzyszyli także sporo zawdzięczający producentowi z Compton Eminem, Snoop Dogg i 50 Cent. Na marginesie warto dodać, że to właśnie Em, jako jedyny z całej czwórki, swojej gwiazdy na Walk of Fame jeszcze nie odsłonił. Dzień wcześniej natomiast Dr. Dre, także wraz ze Snoopem i Fifftym, gościł w telewizyjnym show Jimmy’ego Kimmela. I chociaż Eminem do „Jimmy Kimmel Live!” już nie zawitał, to w trakcie rozmowy i tak poruszono temat nowego albumu Marshalla Mathersa. A ten, jak zdradza Dr. Dre ukazać ma się w tym roku. Andre Young przyznał także, że chociaż następcy „Music to Be Murdered By” z 2020 roku nie słyszał jeszcze w całości, to na płycie ma swój udział, produkując kilka utworów. Sam Emimem natomiast odkrywcy swojego talentu udzielił zgody, aby pierwsze oficjalne wzmianki o dwunastym solowym albumie w swojej dyskografii, pojawiły się właśnie u Jimmy’ego Kimmela.

„Pozwólcie, że coś wam powiem, pozwólcie, że coś Wam teraz wyjaśnię. Eminem pracuje nad własnym albumem, który ukaże się w tym roku. Właściwie to z nim rozmawiałem i powiedział, że nie mam nic przeciwko ogłoszeniu tego tutaj, w tym programie. Zatem, Eminem wydaje album, ja mam na nim numery i jest wyśmienicie. Właściwie to jutro po raz pierwszy usłyszę cały album.”

– Dr. Dre

Nowy album Eminema nie był rzecz jasna głównym, ani jedynym temat rozmowy Dr.’a Dre i Jimmy’ego Kimmela. Z dość długiej pogawędki, do której dołączył Snoop Dogg dowiadujemy się tego, jak poznał się ze współtwórcą N.W.A. Czy też jaka jest geneza tytułu „The Chronic”, chociaż tą historię panowie zapamiętali różnie. Dre i Snoop zdradzają także, że ich wyczekiwany od czasu „Doggystyle”, drugi wspólny album, czyli zapowiadany już jakiś czas „Missionary”, jest już na ukończeniu. A w połowie kwietnia miksem materiału zająć ma się, rzecz jasna, Dr. Dre. Następnie do studia wpada także 50 Cent. A my poznajemy historię nagrywania „Get Rich or Die Tryin’”, występu na Super Bowl czy obecnym celibacie Curtisa Jacksona.

Poruszając temat „Jimmy Kimmel Live!” z udziałem Dr.’a Dre, nie sposób pominąć spotu promującego ten odcinek popularnego talk show. Oprócz Dre’a pojawią się w nim bowiem wspomniani powyżej Snoop Dogg i 50 Cent, a także, na powrót, Eminem. Całość natomiast wyszła całkiem zabawnie. Jeśli więc nie mieliście okazji zobaczyć wcześniej, polecamy sprawdzić.

(Fot. główna – kadr z video „Jimmy Kimmel Interviews Dr. Dre, Snoop Dogg & Curtis “50 Cent” Jackson”)

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: