Epka Dope D.O.D i Bizarre’a znienacka wleciała do sieci

Opublikowano: 25/03/2024
Autor: Bartłomiej Kmieciak
Zdjecie newsa

Połączone siły Dope D.O.D. i Bizarre’a z D12 zaowocowały wspólnym „Trigger Treat EP” oraz europejską trasą koncertową. W zeszłym tygodniu otrzymaliśmy singiel, promujący przedsięwzięcie, a dziś do sieci wleciała reszta numerów z płyty i ruszył preorder fizycznego wydania.

Zeszły tydzień przyniósł nam nie lada niespodziankę. Wspólny materiał postanowili bowiem nagrać Dope D.O.D. oraz Bizarre z D12. Holendersko-amerykański mariaż muzyczny zaowocował albumem „Trigger Treat EP”. Co więcej, raperzy ruszą z nim w trasę koncertową po Europie, grając 17 koncertów na przestrzeni kwietnia i maja.

Projekt promuje tytułowy singiel z klipem, czyli „Trigger Treat”. Wraz z jego premierą nie znaliśmy jednak daty premiery reszty materiału. Nie wiedzieliśmy też czy planowane jest jego wydanie fizyczne. Dziś obie te kwestie zostały rozwiązane. Bez wielkich zapowiedzi pozostałe cztery numery z „Trigger Treat EP” wleciały do sieci oraz ruszył preorder płyty CD.

Premiera fizycznej wersji albumu DOPE D.O.D. i Bizarre’a „Trigger Treat EP” zaplanowana jest na 29 marca. Preorder zamówisz w tym miejscu.

Dope D.O.D. x Bizarre – Trigger Treat EP

  1. Holy Hell
  2. Hattrick
  3. Mosh Pit
  4. We Don’t Care
  5. Trigger Treat
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powiązane:
Najnowsze newsy:
Komentarze: